Nordic Masters 2016 był turniejem, który odbył się w dniach od 19 do 21 lutego 2016 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Hugo Byron
- Robin "Voltie" Takac
Drużyny[]
|
Uwagi:
- Drużyna Copenhagen Wolves została zastąpiona przez RCTIC eSports.
- Drużyna Inetz została zastąpiona przez Recursive eSports.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | RCTIC eSports | 2 | 0 |
2. | Torpedo Gaming | 2 | 1 |
3. | DollarHouse | 1 | 2 |
4. | rizeGaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Torpedo Gaming | 16 | 2 | DollarHouse |
RCTIC eSports | 16 | 8 | rizeGaming |
Torpedo Gaming | 0 | 2 | RCTIC eSports |
DollarHouse | 2 | 1 | rizeGaming |
Torpedo Gaming | 2 | 1 | DollarHouse |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Publiclir.se | 2 | 0 |
2. | Team Preparation | 2 | 1 |
3. | Team-Optimum | 1 | 2 |
4. | Temporary orgless | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Publiclir.se | 19 | 16 | Team-Optimum |
Temporary orgless | 12 | 16 | Team Preparation |
Publiclir.se | 2 | 0 | Team Preparation |
Team-Optimum | 2 | 0 | Temporary orgless |
Team Preparation | 2 | 0 | Team-Optimum |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | DenDD | 2 | 0 |
2. | BX3 eSports Club | 2 | 1 |
3. | Recursive eSports | 1 | 2 |
4. | Property Female | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Recursive eSports | 15 | 19 | BX3 eSports Club |
DenDD | 16 | 4 | Property Female |
BX3 eSports Club | 0 | 2 | DenDD |
Recursive eSports | 2 | 0 | Property Female |
BX3 eSports Club | 2 | 0 | Recursive eSports |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Raepmashaekel | 2 | 0 |
2. | Games4u.se | 2 | 1 |
3. | TzatzikiKlubben | 1 | 2 |
4. | LGB eSports Female | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Games4u.se | 14 | 16 | TzatzikiKlubben |
Raepmashaekel | 16 | 2 | LGB eSports Female |
TzatzikiKlubben | 0 | 2 | Raepmashaekel |
Games4u.se | 2 | 0 | LGB eSports Female |
TzatzikiKlubben | 1 | 2 | Games4u.se |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
RCTIC eSports | 2 | 1 | Games4u.se |
DenDD | 0 | 2 | Team Preparation |
Publiclir.se | 1 | 2 | BX3 eSports Club |
Raepmashaekel | 1 | 2 | Torpedo Gaming |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
RCTIC eSports | 2 | 0 | Team Preparation |
BX3 eSports Club | 2 | 0 | Torpedo Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
RCTIC eSports | 2 | 0 | BX3 eSports Club |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Preparation | 17 | 19 | Torpedo Gaming |
Pula nagród[]
- RCTIC eSports - 70,000 SEK
- BX3 eSports Club - 35,000 SEK
- Torpedo Gaming - 17,500 SEK