FANDOM


CEVO Season 8
CEVO Season 8
Lokalizacja: Online & USA - flaga Columbus, USA
Pula nagród: $100,000
Data rozpoczęcia: 20 lipca 2015
Data zakończenia: 8 listopada 2015

CEVO Season 8 był turniejem, który odbył się w dniach od 20 lipca do 8 listopada 2015 roku.

BroadcastEdytuj

  • Gospodarz: USA - flaga Scott "SirScoots" Smith
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:
    • USA - flaga Luca "misled" Graham
    • USA - flaga Joseph "heliumbrella" Cunningham
    • Kanada - flaga Mohan "launders" Govindasamy
    • Wielka Brytania - flaga Henry "HenryG" Greer
    • Kanada - flaga Matthew "Sadokist" Trivett
    • USA - flaga Pat "Sebo" Flannigan

DrużynyEdytuj

Europejska profesjonalna dywizjaEdytuj





Północnoamerykańska profesjonalna dywizjaEdytuj





Europejska profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj





Północnoamerykańska profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj





Europejska główna dywizjaEdytuj





Północnoamerykańska główna dywizjaEdytuj

  • USA - flaga 2ARC Gaming
  • USA - flaga ACE Gaming
  • USA - flaga Adaptation
  • USA - flaga Astral Authority
  • USA - flaga Bay2LA
  • USA - flaga BorderPatrol
  • USA - flaga CLG Red
  • USA - flaga Dank Dreams
  • USA - flaga Disruption Digital
  • Kanada - flaga Dreamreal Esports
  • USA - flaga EmP Gaming
  • USA - flaga Firstwave
  • Brazylia - flaga Games Academy
  • USA - flaga Immersive eSports
  • USA - flaga Krave Gaming
  • USA - flaga Leader-1 eSports
  • USA - flaga Leader-1 eSports Red
  • USA - flaga Los Pistoleros
  • Kanada - flaga LosDeagles
  • USA - flaga Monstars
  • USA - flaga Nexus eSports Storm
  • USA - flaga Noble eSports
  • USA - flaga Quintic
  • USA - flaga sireaLz
  • USA - flaga Snapchat Pimps
  • USA - flaga Stream Bidder
  • Meksyk - flaga Team Quetzal
  • USA - flaga Underwatch
  • USA - flaga VAULT
  • USA - flaga vVv Gaming
  • USA - flaga warFare Gaming
  • USA - flaga WOOSAH





WynikiEdytuj

Profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj

EuropaEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. WNP - flaga HellRaisers 3 0
2. Szwecja - flaga Infinity 2 1
3. Holandia - flaga Team Orbit 1 2
4. Polska - flaga ESC Gaming 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers WNP - flaga 16 12 Szwecja - flaga Infinity
Team Orbit Holandia - flaga 16 14 Polska - flaga ESC Gaming
Team Orbit Holandia - flaga 9 16 WNP - flaga HellRaisers
ESC Gaming Polska - flaga 10 16 Szwecja - flaga Infinity
ESC Gaming Polska - flaga (walkower) 0 1 WNP - flaga HellRaisers
Infinity Szwecja - flaga 16 6 Holandia - flaga Team Orbit
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga Team Property 2 1
2. Ukraina - flaga FlipSid3 Tactics 2 1
3. Szwecja - flaga LQQMPP 2 1
4. Norwegia - flaga Lions eSportsKlubb 0 3
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lions eSportsKlubb Norwegia - flaga 15 19 Ukraina - flaga FlipSid3 Tactics
Team Property Szwecja - flaga 16 7 Ukraina - flaga FlipSid3 Tactics
Team Property Szwecja - flaga 16 9 Norwegia - flaga Lions eSportsKlubb
Lions eSportsKlubb Norwegia - flaga 12 16 Szwecja - flaga LQQMPP
LQQMPP Szwecja - flaga 16 13 Szwecja - flaga Team Property
LQQMPP Szwecja - flaga 8 16 Ukraina - flaga FlipSid3 Tactics
Grupa CEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja - flaga melty eSport Club 2 1
2. UE - flaga Team Kinguin 2 1
3. Rosja - flaga PiTER 1 2
4. Szwecja - flaga Publiclir.se 1 2
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja - flaga 6 16 Francja - flaga melty eSport Club
Publiclir.se Szwecja - flaga 13 16 Rosja - flaga PiTER
melty eSport Club Francja - flaga 16 4 Rosja - flaga PiTER
Team Kinguin UE - flaga 19 16 Francja - flaga melty eSport Club
Team Kinguin UE - flaga 12 16 Szwecja - flaga Publiclir.se
PiTER Rosja - flaga 1 16 UE - flaga Team Kinguin
Grupa DEdytuj
  • W czasie trwania meczów tej grupy drużyna Finlandia - flaga ENCORE została przejęta przez organizację Team ROCCAT.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria - flaga E-Frag.net Esports Club 3 0
2. Finlandia - flaga Team ROCCAT 2 1
3. Francja - flaga Team LDLC.com White 1 2
4. Dania - flaga SK Gaming 0 3
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ENCORE Finlandia - flaga 16 4 Francja - flaga Team LDLC.com White
E-Frag.net Esports Club Bułgaria - flaga 16 13 Francja - flaga Team LDLC.com White
SK Gaming Dania - flaga (walkower) 0 1 Bułgaria - flaga E-Frag.net Esports Club
SK Gaming Dania - flaga (walkower) 0 1 Finlandia - flaga Team ROCCAT
Team LDLC.com White Francja - flaga 1 0 Dania - flaga SK Gaming (walkower)
Team ROCCAT Finlandia - flaga 13 16 Bułgaria - flaga E-Frag.net Esports Club
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers WNP - flaga 0 2 Ukraina - flaga FlipSid3 Tactics
Team Kinguin UE - flaga 2 0 Francja - flaga melty eSport Club
Team Property Szwecja - flaga 2 1 Finlandia - flaga Team ROCCAT
E-Frag.net Esports Club Bułgaria - flaga 2 0 Szwecja - flaga Infinity
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics Ukraina - flaga 0 2 UE - flaga Team Kinguin
Team Property Szwecja - flaga 0 2 Bułgaria - flaga E-Frag.net Esports Club
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin UE - flaga 2 1 Bułgaria - flaga E-Frag.net Esports Club
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team ROCCAT Finlandia - flaga 1 2 Szwecja - flaga Infinity
melty eSport Club Francja - flaga 0 2 WNP - flaga HellRaisers
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics Ukraina - flaga 2 0 Szwecja - flaga Infinity
Team Property Szwecja - flaga 1 2 WNP - flaga HellRaisers
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics Ukraina - flaga 2 1 WNP - flaga HellRaisers
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
E-Frag.net Esports Club Bułgaria - flaga 2 0 Ukraina - flaga FlipSid3 Tactics

Drużyny zakwalifikowane:

Ameryka PółnocnaEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ameryka Północna - flaga eLevate 3 0
2. USA - flaga Venom Gaming 2 1
3. USA - flaga Quintic 1 2
4. USA - flaga Zomblerz 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eLevate Ameryka Północna - flaga 16 8 USA - flaga Quintic
Zomblerz USA - flaga 6 16 USA - flaga Venom Gaming
Zomblerz USA - flaga 9 16 USA - flaga Quintic
Venom Gaming USA - flaga 2 16 Ameryka Północna - flaga eLevate
eLevate Ameryka Północna - flaga 16 7 USA - flaga Zomblerz
Venom Gaming USA - flaga 16 7 USA - flaga Quintic
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Method 3 0
2. USA - flaga Nexus eSports 2 1
3. Kanada - flaga Mostly Harmless 1 2
4. USA - flaga Liquid8 0 3
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mostly Harmless Kanada - flaga 16 6 USA - flaga Liquid8
Method USA - flaga 16 5 USA - flaga Nexus eSports
Liquid8 USA - flaga 10 16 USA - flaga Method
Mostly Harmless Kanada - flaga 6 16 USA - flaga Nexus eSports
Liquid8 USA - flaga 17 19 USA - flaga Nexus eSports
Method USA - flaga 16 12 Kanada - flaga Mostly Harmless
Grupa CEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Mortality eSports 3 0
2. USA - flaga Astral Authority 2 1
3. USA - flaga Noble eSports 1 2
4. USA - flaga Barely Positive 0 3
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astral Authority USA - flaga 16 14 USA - flaga Barely Positive
Mortality eSports USA - flaga 16 9 USA - flaga Noble eSports
Barely Positive USA - flaga (walkower) 0 1 USA - flaga Noble eSports
Astral Authority USA - flaga 16 9 USA - flaga Noble eSports
Mortality eSports USA - flaga 19 17 USA - flaga Astral Authority
Mortality eSports USA - flaga 1 0 USA - flaga Barely Positive (walkower)
Grupa DEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Enemy 3 0
2. Kanada - flaga ACE Gaming 2 1
3. USA - flaga WinOut.net 1 2
4. USA - flaga Aviato 0 3
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ACE Gaming Kanada - flaga 16 8 USA - flaga Aviato
Enemy USA - flaga 16 14 USA - flaga WinOut.net
WinOut.net USA - flaga 8 16 Kanada - flaga ACE Gaming
Enemy USA - flaga 1 0 USA - flaga Aviato (walkower)
WinOut.net USA - flaga 1 0 USA - flaga Aviato (walkower)
ACE Gaming Kanada - flaga (walkower) 0 1 USA - flaga Enemy
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eLevate Ameryka Północna - flaga 2 0 USA - flaga Nexus eSports
Enemy USA - flaga 2 0 USA - flaga Astral Authority
Mortality eSports USA - flaga 2 0 USA - flaga Venom Gaming
Method USA - flaga 2 0 Kanada - flaga ACE Gaming
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eLevate Ameryka Północna - flaga 2 1 USA - flaga Enemy
Mortality eSports USA - flaga 0 2 USA - flaga Method
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eLevate Ameryka Północna - flaga 2 1 USA - flaga Method
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Venom Gaming USA - flaga 2 1 Kanada - flaga ACE Gaming
Astral Authority USA - flaga 2 0 USA - flaga Nexus eSports
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA - flaga 2 0 USA - flaga Venom Gaming
Mortality eSports USA - flaga 2 1 USA - flaga Astral Authority
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA - flaga 1 2 USA - flaga Mortality eSports
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Method USA - flaga 2 1 USA - flaga Mortality eSports

Drużyny zakwalifikowane:

Profesjonalna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Etap grupowyEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja - flaga Titan 19 3
2. Dania - flaga Team Dignitas 17 5
3. WNP - flaga HellRaisers 14 8
4. UE - flaga Gamers2 14 8
5. Niemcy - flaga mousesports 13 9
6. Ukraina - flaga FlipSid3 Tactics 13 9
7. Polska - flaga Lounge Gaming 12 10
8. Bułgaria - flaga E-Frag.net Esports Club 10 12
9. Niemcy - flaga PENTA Sports 9 13
10. Szwecja - flaga DenDD 6 16
11. Norwegia - flaga Copenhagen Wolves 3 19
12. Kraje Nordyckie - flaga Sententia Mortis 2 20

Ameryka PółnocnaEdytuj

Etap grupowyEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Team Liquid 20 2
2. Brazylia - flaga Luminosity Gaming 17 5
3. USA - flaga Team Conquest 16 6
4. USA - flaga Counter Logic Gaming 14 8
5. USA - flaga Method 11 11
6. USA - flaga Denial eSports 9 13
7. USA - flaga compLexity Gaming 9 13
8. USA - flaga Team Coast 8 14
9. USA - flaga 3sUP Enterprises 8 14
10. USA - flaga Enemy 7 15
11. UE - flaga Winterfox 7 15
12. Kanada - flaga FolloweSports.com 6 16

Finały LANEdytuj

  • Dwie drużyny zostały bezpośrednio zaproszone na finały:





Uwagi:

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga Virtus.pro 2 0
2. USA - flaga Team Conquest 2 1
3. Dania - flaga Team Dignitas 1 2
4. USA - flaga Team Liquid 0 2
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska - flaga 2 0 USA - flaga Team Conquest
Team Liquid USA - flaga 0 2 Dania - flaga Team Dignitas
Team Conquest USA - flaga 2 0 USA - flaga Team Liquid
Virtus.pro Polska - flaga 2 1 Dania - flaga Team Dignitas
Team Dignitas Dania - flaga 1 2 USA - flaga Team Conquest
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga mousesports 2 0
2. Francja - flaga Titan 2 1
3. Brazylia - flaga Luminosity Gaming 1 2
4. WNP - flaga Natus Vincere 0 2
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP - flaga 0 2 Niemcy - flaga mousesports
Titan Francja - flaga 0 2 Brazylia - flaga Luminosity Gaming
Natus Vincere WNP - flaga 1 2 Francja - flaga Titan
mousesports Niemcy - flaga 2 0 Brazylia - flaga Luminosity Gaming
Luminosity Gaming Brazylia - flaga 1 2 Francja - flaga Titan
Faza pucharowaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska - flaga 2 0 Francja - flaga Titan
mousesports Niemcy - flaga 2 1 USA - flaga Team Conquest
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska - flaga 3 0 Niemcy - flaga mousesports

Główna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Najlepsze 32 miejsc:

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga Torpedo Gaming 14 2
2. Francja - flaga Team LDLC.com White 12 4
3. Polska - flaga Vexed Gaming 13 3
4. Szwecja - flaga Aftermatch 12 4
5. Dania - flaga No Problem! 12 4
6. Norwegia - flaga Team Refuse 10 6
7. Finlandia - flaga RCTIC eSports Blue 11 5
8. Wielka Brytania - flaga Team Infused 10 6
9. Szwecja - flaga Publiclir.se 11 5
10. Węgry - flaga Orgless.hu 11 5
11. Litwa - flaga GameplayDNA 9 7
12. Niemcy - flaga Planetkey Dynamics 9 7
13. Estonia - flaga OnlineBOTS 10 6
14. Holandia - flaga ECVisualize 10 6
15. Portugalia - flaga k1ck eSports Club 8 8
16. Szwecja - flaga SHIFTplay Eagles 8 8
17. Szwecja - flaga dCypher eSports 8 8
18. Wielka Brytania - flaga Choke Gaming 9 7
19. Norwegia - flaga BX3 eSports Club 10 6
20. Wielka Brytania - flaga 1inAminion 7 9
21. Estonia - flaga dHOUSE 7 9
22. Francja - flaga Team LDLC.com Blue 7 9
23. Słowacja - flaga eSuba 7 9
24. Norwegia - flaga Lions eSportsKlubb 6 10
25. Portugalia - flaga Team Alientech 7 9
26. Polska - flaga Imperial Dragons 6 10
27. Niemcy - flaga LeiSuRe 8 7
28. Finlandia - flaga Xpra Gaming 6 10
29. Szwecja - flaga Team Decerto 7 9
30. Dania - flaga L-DOPA 5 11
31. Finlandia - flaga dot SEFI 7 9
32. Hiszpania - flaga Epsilon eSports 7 9
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Torpedo Gaming Szwecja - flaga 2 0 Szwecja - flaga SHIFTplay Eagles
Team Infused Wielka Brytania - flaga 0 2 Szwecja - flaga Publiclir.se
Aftermatch Szwecja - flaga 2 0 Estonia - flaga OnlineBOTS
No Problem! Dania - flaga 2 0 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
Team Refuse Norwegia - flaga 1 2 Litwa - flaga GameplayDNA
Vexed Gaming Polska - flaga 2 0 Holandia - flaga ECVisualize
RCTIC eSports Blue Finlandia - flaga 0 2 Węgry - flaga Orgless.hu
Team LDLC.com White Francja - flaga (walkower) 0 2 Portugalia - flaga k1ck eSports Club
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Torpedo Gaming Szwecja - flaga 1 2 Szwecja - flaga Publiclir.se
Aftermatch Szwecja - flaga 2 0 Dania - flaga No Problem!
GameplayDNA Litwa - flaga 2 1 Polska - flaga Vexed Gaming
Orgless.hu Węgry - flaga 2 0 Portugalia - flaga k1ck eSports Club
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja - flaga 1 2 Szwecja - flaga Aftermatch
GameplayDNA Litwa - flaga 2 0 Węgry - flaga CSGO.one
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Aftermatch Szwecja - flaga 1 2 Litwa - flaga GameplayDNA
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
RCTIC eSports Blue Finlandia - flaga 0 2 Francja - flaga Team LDLC.com White
Team Refuse Norwegia - flaga 0 2 Holandia - flaga ECVisualize
Planetkey Dynamics Niemcy - flaga 2 1 Estonia - flaga OnlineBOTS
Team Infused Wielka Brytania - flaga 2 0 Szwecja - flaga SHIFTplay Eagles
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Torpedo Gaming Szwecja - flaga 0 2 Francja - flaga Team LDLC.com White
No Problem! Dania - flaga 2 0 Holandia - flaga ECVisualize
Vexed Gaming Polska - flaga 2 0 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics
k1ck eSports Club Portugalia - flaga (walkower) 0 2 Wielka Brytania - flaga Team Infused
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC.com White Francja - flaga 2 0 Dania - flaga No Problem!
Vexed Gaming Polska - flaga 2 0 Wielka Brytania - flaga Team Infused
Dolna tabela - Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja - flaga 2 1 Francja - flaga Team LDLC.com White
CSGO.one Węgry - flaga 1 2 Polska - flaga Vexed Gaming
Dolna tabela - Runda 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja - flaga 1 2 Polska - flaga Vexed Gaming
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Aftermatch Szwecja - flaga 1 2 Polska - flaga Vexed Gaming
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GameplayDNA Litwa - flaga 0 4 Polska - flaga Vexed Gaming

Ameryka PółnocnaEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Najlepsze 32 miejsc:

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Leader-1 eSports 14 2
2. Brazylia - flaga Games Academy 14 2
3. USA - flaga ACE Gaming 13 3
4. USA - flaga VAULT 12 4
5. USA - flaga Noble eSports 12 4
6. USA - flaga WOOSAH 11 5
7. USA - flaga Nexus eSports Storm 12 4
8. USA - flaga Astral Authority 11 5
9. USA - flaga Quintic 11 5
10. Meksyk - flaga Team Quetzal 10 6
11. USA - flaga Bay2LA 10 6
12. USA - flaga warFare Gaming 10 6
13. USA - flaga Dank Dreams 10 6
14. USA - flaga Underwatch 9 7
15. USA - flaga 2ARC Gaming 9 7
16. USA - flaga Stream Bidder 8 8
17. USA - flaga Immersive eSports 8 8
18. USA - flaga Leader-1 eSports Red 8 8
19. USA - flaga vVv Gaming 9 7
20. USA - flaga Disruption Digital 8 8
21. USA - flaga Snapchat Pimps 9 7
22. USA - flaga Adaptation 9 7
23. Kanada - flaga Dreamreal Esports 7 9
24. USA - flaga Monstars 9 7
25. USA - flaga Firstwave 7 9
26. USA - flaga BorderPatrol 6 10
27. USA - flaga Krave Gaming 6 10
28. USA - flaga Los Pistoleros 7 9
29. USA - flaga sireaLz 7 9
30. Kanada - flaga LosDeagles 7 9
31. USA - flaga Counter Logic Gaming Red 6 10
32. USA - flaga EmP Gaming 6 10
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Leader-1 eSports USA - flaga 2 0 USA - flaga Stream Bidder (walkower)
Astral Authority USA - flaga 2 1 USA - flaga Quintic
VAULT USA - flaga 2 0 USA - flaga Dank Dreams
Noble eSports USA - flaga 2 0 USA - flaga warFare Gaming
WOOSAH USA - flaga 2 0 USA - flaga Bay2LA
ACE Gaming USA - flaga 2 0 USA - flaga Underwatch
Nexus eSports USA - flaga 2 0 Meksyk - flaga Team Quetzal
Games Academy Brazylia - flaga 2 0 USA - flaga 2ARC Gaming
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Leader-1 eSports USA - flaga 2 1 USA - flaga Astral Authority
VAULT USA - flaga 2 0 USA - flaga Noble eSports
WOOSAH USA - flaga (walkower) 0 2 USA - flaga ACE Gaming
Nexus eSports USA - flaga 0 2 Brazylia - flaga Games Academy
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Leader-1 eSports USA - flaga 2 1 USA - flaga VAULT
ACE Gaming USA - flaga 0 2 Brazylia - flaga Games Academy
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Leader-1 eSports USA - flaga 0 2 Brazylia - flaga Games Academy
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Quetzal Meksyk - flaga 0 2 USA - flaga 2ARC Gaming
Bay2LA USA - flaga 0 2 USA - flaga Underwatch
warFare Gaming USA - flaga 2 0 USA - flaga Dank Dreams
Quintic USA - flaga 2 0 USA - flaga Stream Bidder (walkower)
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astral Authority USA - flaga 0 2 USA - flaga 2ARC Gaming
Noble eSports USA - flaga 2 0 USA - flaga Underwatch
WOOSAH USA - flaga 2 0 USA - flaga warFare Gaming
Nexus eSports USA - flaga 2 0 USA - flaga Quintic
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
2ARC Gaming USA - flaga 0 2 USA - flaga Noble eSports
WOOSAH USA - flaga 0 2 USA - flaga Nexus eSports
Dolna tabela - Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
VAULT USA - flaga 2 0 USA - flaga Noble eSports (walkower)
ACE Gaming USA - flaga 1 2 USA - flaga Nexus eSports
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
VAULT USA - flaga 2 0 USA - flaga Nexus eSports
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Leader-1 eSports USA - flaga 1 2 USA - flaga VAULT
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Games Academy Brazylia - flaga 2 0 USA - flaga VAULT

Pula nagródEdytuj

Profesjonalna dywizjaEdytuj

Główna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Ameryka PółnocnaEdytuj

Edycja Counter-Strike: Global Offensive - Turnieje
2012
Copenhagen Games 2012 Counter-Strike: Global OffensiveDreamHack Valencia 2012DreamHack Winter 2012
Electronic Sports World Cup 2012StarLadder StarSeries IVThor Open 2012
2013
Assembly Winter 2013Copenhagen Games 2013DreamHack Bucharest 2013DreamHack Summer 2013DreamHack Valencia 2013
DreamHack Winter 2013Electronic Sports World Cup 2013ESEA Global Finals Season 14ESEA Season 13 - Invite
ESPC CS:GO 2‏‎ESL Major Series One - Fall 2013ESL Major Series One - Spring 2013ESL Major Series One - Summer 2013
ESPORTSM 2012-2013European Championship 2013FACEIT Cup 2013Fnatic FragOut League Season 1
Fnatic FragOut League Season 2Fnatic FragOut League Season 3ForMotherRussia LAN Cup 8ForMotherRussia LAN Cup 9
Fragbite Masters Season 1Lantrek 2013Mad Catz Invitational: BirminghamMSI Beat IT 2013StarLadder StarSeries V
StarLadder StarSeries VIStarLadder StarSeries VIIStarLadder StarSeries VIIISvecup 2013TECHLABS Cup 2013
2014
99Damage ArenaAcer A-Split InvitationalASUS ROG CS:GO Summer Tournament 2014Assembly Winter 2014
Azubu Masters AustraliaBenQ All-Star Showmatch 1BenQ All-Star Showmatch 2Caseking of the Hill
CIS Rising League Season 1Copenhagen Games 2014Counter Strike Forever LondonCS:GO Legends Series
DreamHack 2014 Invitational IDreamHack 2014 Invitational IIDreamHack Summer 2014DreamHack Valencia 2014
DreamHack Winter 2014e-sport-bets.com 3rd Anniversary CupEIZO Challenge 2014Electronic Sports World Cup 2014
ESEA Global Finals Season 15ESEA Season 16 - Global Invite DivisionESEA Season 17: Global Invite Division
ESEA Season 17: Główna dywizja - EuropaESL One Cologne 2014ESL One Katowice 2014ESL Pro League: Winter 2014/15
ESL Pro Series Germany: Spring 2014ESL Pro Series Germany: Summer 2014ESL Pro Series Germany Winter 2014
ESPORTSM 2013-2014ESportsventure Cup‏‎European Championship 2014FACEIT Cup 2014FACEIT G2A.com I
FACEIT League - Season 2FACEIT Spring League 2014Fragbite Masters - Season 3Fragbite Masters - Spring 2014
Gaming.dk CS:GO TournamentGSL Egamingbets Cup 1Game Show League Season 1Gfinity G3Hitbox Arena Championship
Hitbox Arena ShowdownHitbox Championship North AmericaIronGaming IJohn Wick InvitationalLantrek 2014Mikz Challenge
RGN Winter ClassicStarLadder StarSeries IXStarLadder StarSeries XStarLadder StarSeries XIVirtus.pro Staff Cup 1
2015
99Damage Arena99Damage Masters99Liga Season 199Liga Season 2Acer Predator Masters Season 1
AFKG MENA ChampionshipAftonbladet Fight Night 1Aftonbladet Fight Night 2Alientech AllStars 1
Alientech CS:GO European Cup 1Alientech CS:GO Titans 1Alientech European Cup 2Alienware Area 51 Cup 1
Alienware Area 51 Cup 2AMD CS:GO Challenge Summer 2015ASUS ROG Nordic ChallengeAssembly Winter 2015
Australian Cyber League 2015: MelbourneAustralian Cyber League 2015: SydneyBalkan Rising StarsBallistix CS:GO Challenge
Battle Hardened Gamers 2015CEVO Season 7CEVO Season 8CIS LAN Championship 2Clutch Con 2015
Color League to EIZO & QPADCopenhagen Games 2015Counter Pit LeagueCrown Counter-Strike Invitational
CS Select Showmatch‏CS:GO Champions League Season 1CS:GO Champions League Season 2
CS:GO Championship Series Kick-off SeasonCS:GO Championship Series: Season 1CSHUB Series - Season 1
CyberGamer Premier League Season 3D!ngIT Asia Invitational Season 1D!ngIT Asia Invitational Season 2D!ngIT Weekly Cup
DreamHack Cluj Napoca 2015DreamHack London 2015DreamHack Open Winter 2015DreamHack Stockholm 2015
DreamHack Summer 2015DreamHack Tours 2015E-Frag Rising Stars BalkanE-sport-bet Celebration Show Match
Electronic Sports World Cup 2015Electronic Sports World Cup 2015 Paris Games WeekESEA Season 18: Global Invite Division
ESEA Season 19ESEA Season 20ESL ESEA Pro League InvitationalESL ESEA Pro League Season 1
ESL ESEA Pro League Season 2ESL Meisterschaft Spring 2015ESL Meisterschaft Summer 2015ESL Meisterschaft: Winter 2015
ESL Nordic Nationals Season 1ESL One Cologne 2015ESL One Katowice 2015ESL Polish Championship 2015
ESL South East Europe Championship Season 2ESL UK Premiership Summer 2015ESPORTSM 2015
FACEIT League 2015 - Etap drugiFACEIT League 2015 - Etap pierwszyFACEIT League 2015 - Etap trzeciFACEIT Pro League 2015
FACEIT SEA Launch CupFirst Person Lover ChallengeFragadelphia 6Fragbite Masters Champions Showdown
Fragbite Masters Season 4Fragbite Masters Season 5Fulcrum Gamers League‏‎G2A.com ShowMatch 1
Game Show League Season 2GameAgents LeagueGameAgents League 2GamePlan New Year InvitationalGamePlan Pro League
Gamers Assembly 2015Games Academy LAN Cup‏Gaming Paradise 2015Gfinity Champion of ChampionsGfinity Spring Masters I‏‎
Gfinity Spring Masters 2GFINITY Masters Summer 1Gfinity Pro League Season 1Gigabyte Top LeagueHTC Reborn Invitational
HyperX CS:GO ClashiBUYPOWER CupiBUYPOWER Invitational 2015 - FalliBUYPOWER Invitational 2015 - Spring
iBUYPOWER Invitational 2015 - SummerInsomnia XVIIIntel Challenge KatowiceIntel Extreme Masters Season X - gamescom
Intel Extreme Masters Season X San JoseIOS PantameraJessembly 2 Jimm's CS:GO Challenge‏‎King of MajorsLantrek 2015
LevelDown Championship‏Liga de Videojuegos Profesional - Season 9: Final CupLiga Games Academy - Season 1: Dywizja 1
Liga Games Academy - Season 1: Dywizja 2Liga Games Academy Season 5: Dywizja 1Liga Games Academy Season 5: Dywizja 2
MCS Open Season 1Milan Games Week 2015MixBOT Pro-League Invite Season 1MLG X Games Aspen Invitational
Multifrags Invitational 2015Northern Arena 2015Operation: KinguinQPAD King of Nordic Season 1-2QuickShot Arena
QuickShot Showmatchr1seCupr1seCup 2RCTIC League CS:GO TournamentRed Dot Invitational‏RGN Brazilian Open
RGN European OpenRGN Freedom CupRGN Intercontinental Open‏RGN Pro SeriesRising Stars Asia 1Rising Tornado
SocialNAT Master LeagueSoStronk Challenger - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 2
StarLadder StarSeries XIIStarLadder StarSeries XIIITecnoLAN Pasarela 2015The World Championships 2015
Underdogs Season 1Uprise Champions Cup - Season 2Uprise Champions Cup - Season 3Virtus.pro Staff Cup 3
WinOut.net CS:GO ChampionshipxFunction Iberian ChampionshipxFunction Masters III
2016
2016 China Top99Liga Season 399Liga Season 4Acer Predator Masters Season 2Acer Predator Masters Season 3
Adrenaline Cyber LeagueAftonbladet Fight Night 3Alientech CS:GO InvitationalAlientech CS:GO Invitational II
Americas Minor Championship 2016 - CologneAmericas Minor Championship 2016 - Columbus
Americas Minor Championship 2017 - AtlantaAsian Minor Championship 2016 - CologneAsian Minor Championship 2017 - Atlanta
ASUS ROG CS:GO Assembly Winter 2016ASUS ROG GameXpo 2016ASUS ROG Master 2016ASUS ROG Summer 2016
Betway Invitational‏‎Binary Dragons Hellstore Winter Cup 2016BlasterX INETKOX LeagueBorn2Win Invitational League 1
Brasil Game Cup 2016‏CEVO Pro League Season 9China-Korea e-Sports Competition - Season 1
CIS Minor Championship 2016 - CologneCIS Minor Championship 2016 - ColumbusCIS Minor Championship 2017 - Atlanta
Copenhagen Games 2016CS Reunion @ Inferno OnlineCS:GO Champions League Season 3CS:GO Super League 2016
CyberGamer Pro League Season 8CyberGamer Pro League Season 9CyberPowerPC Summer 2016 Pro Series
D-Fire Professional League Season 1‏D!ngIT Far East Asia Invitational Season 1D!ngIT Far East Asia Invitational Season 2
DreamHack Austin 2016DreamHack Bucharest 2016DreamHack Leipzig 2016DreamHack Masters Malmö 2016
DreamHack Montreal 2016DreamHack Summer 2016DreamHack Tours 2016DreamHack Winter 2016Dust2.dk eOddset
Dust2.dk MastersE-Frag Rising Stars - Promotional Cup AfricaE-Frag Rising Stars - Promotional Cup SA
E-Frag Rising Stars - Promotional Cup SEAE-Frag Rising Stars AfricaE-Frag Rising Stars AsiaE-Frag Rising Stars Season 2: WNP
E-Frag Rising Stars Season 2: EuropaE-Frag Rising Stars Season 2: FemaleE-Frag Rising Stars South America
E-Sports Festival Hong Kong 2016‏EB Expo Sydney 2016ELEAGUE Road to VegasELEAGUE Season 1ELEAGUE Season 2
ElectronicStars Invitational 1EPICENTER 2016ESEA Rank S 2016ESEA Season 21ESEA Season 22ESEA Season 23
ESL ANZ Championship - Season 1ESL ANZ Championship - Season 2ESL Benelux Championship - Summer 2016
ESL Benelux Championship - Winter 2016ESL Brasil Premier League Season 1ESL Brasil Premier League Season 2
ESL Championnat National - Summer 2016ESL Championnat National - Winter 2016ESL Expo BarcelonaESL India Premiership 2016
ESL Meisterschaft Spring 2016ESL Meisterschaft Summer 2016ESL Meisterschaft Winter 2016ESL One: Cologne 2016
ESL One: New York 2016ESL Polish Championship 2016ESL Pro League Season 3ESL Pro League Season 4
ESL South East Europe Championship Season 3ESL South East Europe Championship Season 4ESL UK Premiership Spring 2016
ESL UK Premiership: Summer 2016Esports Championship Series Season 1Esports Championship Series Season 2
eSports World Convention 2016eSportsArcadeTV CupESU Razer CS:GO Female Tournament 2016
European Minor Championship 2016 - ColumbusEuropean Minor Championship 2017 - AtlantaEvetech Champions League - Season 1‏
eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2016FACEIT Pro League 2016Game On King of the Hill 1Game On King of the Hill 2
Game On King of the Hill 3Game On King of the Hill 4Game On King of the Hill 5Game On King of the Hill - Finały
Game On King of the Hill: Find the KingGAMEKIT Counter Pit League Season 2GameOn 2016Gamers Assembly 2016
Gauntlet: Fight for the CrownGEFORCE CUPGfinity CS:GO InvitationalGigabyte CS:GO Challenge
Gigabyte Top League Argentina 2016Global eSports Cup - Season 1Global Grand MastersGNcup Summer Split 2016
Hitbox Challenger CupHitbox Challenger Cup 2HTC 1vs1 Invitational by PGLIBUYPOWER Invitational 2016 - Fall
IBUYPOWER Invitational 2016 - Spring‏iBUYPOWER Invitational 2016 - SummeriBUYPOWER Masters 2016
IeSF World Championship 2016iGame Nordic InvitationalImbaTV H-Cup Season 1ImbaTV H-Cup Season 2
Intel Challenge Katowice 2Intel Extreme Masters X - TaipeiIntel Extreme Masters X - World Championship
Intel Extreme Masters Season XI OaklandIntel Gaming Challenge 2016International Gaming League 2016 - Spring
International Gaming League 2016 - SummerInternational Gaming League 2016 - Wielki finałKing of Nordic's Challenger Cup‏
League of Sharks CS:GO ChampionshipLiga Profissional Gamers Club 2016MAX5 Invitational‏MixBOT Pro-League Invite Season 2
MLG Major Championship: ColumbusMr. Cat Masters AsianMSI MGA 2016 PAX AustraliaMultiplay Insomnia 57
Mwave CyberGamer Premier League Autumn 2016NEA Beijing Esports Open 2016‏‎Nordic Championship 2016Nordic Masters 2016‏
Northern Arena 2016 - MontrealNorthern Arena 2016 - TorontoOperation: Kinguin 2Operation: Kinguin 3owayo Masters
Ownit CS:GO ChallengePantamera 2.0‏Peliliiga eSM 2016Płońsk E-Sport Challenge Winter EditionPower-LAN 2016
Pro Gamer League 2016 - SpringPro Gamer League 2016 - Summer‏QPAD King of Nordic Season 3-5
Razer Rising Stars Season 1: Ameryka PołudniowaRGN European Open IIRGN Winter Classic IISilesia Open Championships
SKYLLA 2016StarLadder i-League Invitational 1Star Ladder i-League Star Series XIVStarLadder i-League StarSeries Season 2
StarLadder Female Stars ChampionshipStream.me GauntletStream.me Gauntlet IIStream.me Gauntlet 3
Telkom DGL Masters - Cape TownTelkom DGL Masters 2016 FinalTGX Power Cup 1The World Championships 2016
Torneio EnergyzeUnderdogs Season 2Underdogs Season 3Underdogs Season 4Uprise Champions Cup - Europa
Uprise Champions Cup - Season 4Vectorama 2016VitalBet Balkan Pro LeagueVSL CS:GO Korea Fall Season
World Cyber Arena 2016x-kom CLASHxFunction ChallengeZOTAC 10 Year Anniversary World Cup
2017
4Gamers OMEN CS:GO Masters99Liga Season 599Liga Season 699Liga Season 7Adrenaline Cyber League 2017
Americas Minor Championship 2017 - KrakówAmericas Minor Championship 2018 - BostonAOC CS:GO Cup
Asia Minor Championship 2017 - KrakówAsia Minor Championship 2018 - BostonAssembly Winter 2017
ASUS ROG Join The Republic ChallengeBinary Dragons CupBinary Dragons Prestige LANBLAST Pro Series: Copenhagen 2017
China Cup 1China Top 2017 - KunshanChina Top 2017 - ShenzhenCIS Minor Championship 2017 - Kraków
CIS Minor Championship 2018 - BostonClash for Cash: The RematchCopenhagen Games 2017Cross Border Esport 2017
cs_summitCSesport.com XMAS CupCSGOROLL Asian MastersCyberPowerPC Extreme Gaming Series - Fall 2017
CyberPowerPC Extreme Gaming Series - Spring 2017CyberPowerPC Extreme Gaming Series - Winter 2017
DaddySkins Western League - Season 1DreamHack Atlanta 2017DreamHack Austin 2017DreamHack Denver 2017
DreamHack Leipzig 2017DreamHack Masters Las Vegas 2017DreamHack Masters Malmö 2017DreamHack Montreal 2017
DreamHack Summer 2017DreamHack Tours 2017DreamHack Valencia 2017DreamHack Winter 2017Dust2.dk Masters
Dust2.us Masters 1ELEAGUE CS:GO Premier 2017ELEAGUE Major 2017EPICENTER 2017ESEA Rank S 2017ESEA Season 24
ESEA Season 25ESEA Season 26ESG Tour Mykonos 2017ESL ANZ Championship - Season 3ESL ANZ Championship - Season 4
ESL ANZ Championship - Season 5ESL Brasil Premier League Season 3ESL Brasil Premier League Season 4
ESL Championnat National Summer 2017ESL Championnat National Winter 2017ESL Clash of Nations 2017
ESL Meisterschaft Spring 2017ESL Meisterschaft: Summer 2017ESL Meisterschaft: Winter 2017ESL One: Cologne 2017
ESL One: New York 2017ESL Polish Championship 2017ESL Polish Championship Summer 2017ESL Pro League Season 5
ESL Pro League Season 6ESL South East Europe Championship Season 5Esport Balkan League Season 1
Esports Championship Series Season 3Esports Championship Series Season 4ESports World Convention 2017 - Paris Games Week
eSportsArcadeTV Cup 2Europe Minor Championship 2017 - KrakówEuropean Minor Championship 2018 - Boston
eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2017FACEIT Pro League 2017FCDB Cup 2017Fragadelphia 11Gamers Club Masters 2017
Geek City CS:GO 2017GeForce Cup 2017German Clash Liga Season 1German Clash Liga Season 2Gfinity Elite Series - Season 1
Gfinity Elite Series - Season 2GG League King of the HillHellcase CupHTC 2vs2 Invitational by PGL
iBUYPOWER Invitational 2017 - SpringiBUYPOWER Masters 2017IeSF World Championship 2017iGame Nordic Invitational 2
iGame Winter InvitationalIntel Challenge Katowice - 2017Intel Extreme Masters Season XI World Championship
Intel Extreme Masters Season XII OaklandIntel Extreme Masters Season XII SydneyLantrek 2017Legend Series
Let's Play Spring 2017Liga Profissional Gamers Club 2017LOOT.BET Cup 1LOOT.BET Cup 2Mega8 - Autumn Cup
MettleState Samsung Galaxy ChampionshipMID.TV Challenge CupMother Russia 1xBetMother Russia 2Nations Elite Esports Cup
Nordish Gaming Convention Masters 2017Operation: Kinguin 4PGL Major Kraków 2017Playing Ducks HomeMasters 2
Playing Ducks HomeMasters 3Polska Liga EsportowaPuchar Polski CybersportPuchar Polski Cybersport Season 2
QPAD King of Nordic Season 6-9ROG Masters 2017Skinhub ChampionshipSkinhub Championship - Season 2
StarLadder i-League Invitational 2StarLadder i-League StarSeries Season 3Stream.me Gauntlet - CIS vs EUSubaru Invitational 2017
Unikrn TV Australian ShowdownWEGL 2017 Super Fight InvitationalWorld Electronic Sports Games 2016
WorldGaming Canadian Championship Series 2017ZEN Esports Network Season 2 - FinałyZOTAC Cup Elite eSports Arena
2018
99Liga Season 899Liga Season 9Adrenaline Cyber League 2018Americas Minor Championship - London 2018
Asia Minor Championship - London 2018Assembly Winter 2018ASUS ROG Join The Republic Challenge 2018
Bets.net Challenger Series: Season 1Bets.net Masters: Season 1BLAST Pro Series: Istanbul 2018
CIS Minor Championship - London 2018Copenhagen Games 2018cs_summit 2CS:GO Asia Championships 2018
CSGOFAST.COM Cup 3DMarket Spring СupDreamHack Masters Marseille 2018DreamHack Masters Stockholm 2018
DreamHack Open Austin 2018DreamHack Open Montreal 2018DreamHack Open Summer 2018DreamHack Open Tours 2018
DreamHack Open Valencia 2018Dust2.us Masters 2Ecenter Copernicup 2018EGB BattlesELEAGUE CS:GO Premier 2018
ELEAGUE Major: BostonESEA Rank S 2018ESEA Season 27ESEA Season 28ESL ANZ Championship - Season 6
ESL ANZ Championship - Season 7ESL Brasil Premier League Season 5ESL Championnat National Summer 2018
ESL Meisterschaft: Spring 2018ESL Meisterschaft: Summer 2018ESL One: Belo Horizonte 2018ESL One: Cologne 2018
ESL One: New York 2018ESL Polish Championship Spring 2018ESL Polish Championship - Summer 2018ESL Pro League Season 7
ESL South East Europe Championship: Season 6eSporBet.com Promo CupEsports Championship Series Season 5
esportsbetting.com Launch InvitationalEurope Minor Championship - London 2018FACEIT Major: London 2018
FACEIT Pro League 2018Farmskins Championship 2ForceDrop.net Cup 1Fusion.bet MastersGAMERZ Season 2
GG.BET AscensãoGG.BET MajesticGG.BET Summer AsiaGG.BET Summer BrazilGG.BET Summer Europe & CIS
GOCASE ChallengeiBUYPOWER Invitational - Spring 2018Intel Challenge Katowice - 2018
Intel Extreme Masters Season XIII - SydneyIntel Extreme Masters Season XII - World Championship
Intel Extreme Masters Season XIII - ChicagoIntel Extreme Masters Season XIII - ShanghaiLegends Cup
Liga Profissional Gamers Club 2018Malta Esport Masters 2018MID.TV Cyber CupMoche XL Esports
Northern European Minor Championship 2018OGA Counter PITPlay2Live CryptomastersPolska Liga Esportowa
Puchar Polski Cybersport Season 3Qi InvitationalQPAD King of Nordic Season 10-12StarSeries & i-League CS:GO Season 5
StarSeries & i-League CS:GO Season 6StarLadder & ImbaTV Invitational ChongQing 2018StarLadder i-League StarSeries Season 4
V4 Future Sports FestivalWorld Cyber Arena 2017World Electronic Sports Games 2017X-Bet.co Invitational 1
X-Bet.co Invitational 2X-Bet.co Invitational 3ZOTAC Cup Masters 2018
2019
Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship