FANDOM


CEVO Season 7
CEVO Season 7
Lokalizacja: USA - flaga Columbus, USA
Pula nagród: $75,000
Data rozpoczęcia: 24 kwietnia 2015
Data zakończenia: 26 lipca 2015

CEVO Season 7 był to turniej, który trwał od 24 kwietnia do 26 lipca 2015 roku.

BroadcastEdytuj

  • Gospodarz: USA - flaga Chris Puckett
  • Gospodarz stołu analityków: USA - flaga Scott "SirScoots" Smith
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:
    • USA - flaga Luca "misled" Graham
    • USA - flaga Dustin "dusT" Mouret
    • USA - flaga Joey "Helium" Cunningham
    • Kanada - flaga Mohan "launders" Govindasamy
    • Wielka Brytania - flaga Henry "HenryG" Greer

DrużynyEdytuj

Europejska profesjonalna dywizjaEdytuj




Północnoamerykańska profesjonalna dywizjaEdytuj




Europejska profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj




Północnoamerykańska profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj

  • USA - flaga WOOSAH
  • USA - flaga Fenix Frost
  • USA - flaga vVv Gaming
  • Kanada - flaga Precision Gaming




Europejska główna dywizjaEdytuj









Północnoamerykańska główna dywizjaEdytuj

  • USA - flaga Mostly Harmless
  • USA - flaga Noble eSports
  • USA - flaga Energy
  • USA - flaga Vault.gg
  • USA - flaga RUINOUS
  • USA - flaga Must Be Hacks





  • USA - flaga Immersive eSports
  • USA - flaga Corrupt Minds
  • USA - flaga WOOSAH
  • USA - flaga Vengeance
  • USA - flaga Stream Bidder
  • USA - flaga District 7
  • USA - flaga UBINITED
  • USA - flaga Garbagio
  • USA - flaga Almost Extreme
  • USA - flaga Groovy Gaming
  • USA - flaga NwG
  • USA - flaga Divine Rage





WynikiEdytuj

Profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj

EuropaEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga PENTA Sports 3 0
2. Norwegia - flaga LIONS 2 1
3. Niemcy - flaga Key-Preisvergleich.de 1 2
4. Niemcy - flaga myXMG 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
myXMG Niemcy - flaga 3 16 Niemcy - flaga Key-Preisvergleich.de
PENTA Sports Niemcy - flaga 16 6 Norwegia - flaga LIONS
PENTA Sports Niemcy - flaga 16 7 Niemcy - flaga Key-Preisvergleich.de
LIONS Norwegia - flaga 16 2 Niemcy - flaga myXMG
PENTA Sports Niemcy - flaga 16 4 Niemcy - flaga myXMG
Key-Preisvergleich.de Niemcy - flaga 4 16 Norwegia - flaga LIONS
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga Gamers2 3 0
2. Hiszpania - flaga x6tence 1 2
3. Estonia - flaga OnlineBOTS 1 2
4. Wielka Brytania - flaga CAZ eSports 1 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x6tence Hiszpania - flaga 16 19 Estonia - flaga OnlineBOTS
x6tence Hiszpania - flaga 16 1 Wielka Brytania - flaga CAZ eSports
Gamers2 Polska - flaga 16 10 Estonia - flaga OnlineBOTS
CAZ eSports Wielka Brytania - flaga 9 16 Polska - flaga Gamers2
x6tence Hiszpania - flaga 7 16 Polska - flaga Gamers2
OnlineBOTS Estonia - flaga 11 16 Wielka Brytania - flaga CAZ eSports
Grupa CEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga Publiclir.se 2 1
2. Ukraina - flaga Flipsid3 Tactics 2 1
3. Holandia - flaga Team Orbit 1 2
4. Węgry - flaga tRICKED eSport 1 2
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics Ukraina - flaga 19 16 Węgry - flaga tRICKED eSport
Flipsid3 Tactics Ukraina - flaga 16 12 Holandia - flaga Team Orbit
Flipsid3 Tactics Ukraina - flaga 0 1 Szwecja - flaga Publiclir.se
Team Orbit Holandia - flaga 14 16 Szwecja - flaga Publiclir.se
Team Orbit Holandia - flaga 16 8 Węgry - flaga tRICKED eSport
Publiclir.se Szwecja - flaga 12 16 Węgry - flaga tRICKED eSport
Grupa DEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Norwegia - flaga LGB eSports 3 0
2. Finlandia - flaga 3DMAX 2 1
3. Francja - flaga Team LDLC.com White 1 2
4. Niemcy - flaga Planetkey Dynamics 0 3
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LGB eSports Norwegia - flaga 16 9 Francja - flaga Team LDLC.com White
3DMAX Finlandia - flaga 1 0 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics (walkower)
LGB eSports Norwegia - flaga 1 0 Niemcy - flaga Planetkey Dynamics (walkower)
LGB eSports Norwegia - flaga 16 10 Finlandia - flaga 3DMAX
Team LDLC.com White Francja - flaga (walkower) 0 1 Finlandia - flaga 3DMAX
Planetkey Dynamics Niemcy - flaga (walkower) 0 1 Francja - flaga Team LDLC.com White
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy - flaga 2 1 Hiszpania - flaga x6tence
Publiclir.se Szwecja - flaga 2 1 Norwegia - flaga LIONS
LGB eSports Norwegia - flaga 2 0 Ukraina - flaga Flipsid3 Tactics
Gamers2 Polska - flaga 0 2 Finlandia - flaga 3DMAX
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy - flaga (walkower) 0 2 Szwecja - flaga Publiclir.se
LGB eSports Norwegia - flaga 2 0 Finlandia - flaga 3DMAX
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja - flaga 0 2 Norwegia - flaga LGB eSports
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics Ukraina - flaga 0 2 Polska - flaga Gamers2
LIONS Norwegia - flaga 1 2 Hiszpania - flaga x6tence
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy - flaga 2 0 Polska - flaga Gamers2
3DMAX Finlandia - flaga (walkower) 0 2 Hiszpania - flaga x6tence
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy - flaga 2 0 Hiszpania - flaga x6tence
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja - flaga 0 2 Niemcy - flaga PENTA Sports

Drużyny zakwalifikowane:

Ameryka PółnocnaEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Forsaken E-Sports 3 0
2. USA - flaga Area 51 Gaming 2 1
3. USA - flaga HEAT 1 2
4. USA - flaga Immersive eSports 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Area 51 Gaming USA - flaga 16 8 USA - flaga HEAT
Area 51 Gaming USA - flaga 16 10 USA - flaga Immersive eSports
Area 51 Gaming USA - flaga 14 16 USA - flaga Forsaken E-Sports
HEAT USA - flaga 22 19 USA - flaga Immersive eSports
HEAT USA - flaga 0 1 USA - flaga Forsaken E-Sports
Forsaken E-Sports USA - flaga 16 9 USA - flaga Immersive eSports
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Kanada - flaga Precision Gaming 3 0
2. USA - flaga vVv Gaming 2 1
3. USA - flaga WOOSAH 1 2
4. USA - flaga Fenix Frost 0 3
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
WOOSAH USA - flaga 19 17 USA - flaga Fenix Frost
WOOSAH USA - flaga 3 16 USA - flaga vVv Gaming
WOOSAH USA - flaga 13 16 Kanada - flaga Precision Gaming
Fenix Frost USA - flaga 7 16 USA - flaga vVv Gaming
Fenix Frost USA - flaga 0 1 Kanada - flaga Precision Gaming
vVv Gaming USA - flaga 15 19 Kanada - flaga Precision Gaming
Grupa CEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Incursion 3 0
2. USA - flaga Tempo Gaming 2 1
3. USA - flaga mouseSpaz 1 2
4. USA - flaga Dethrone 0 3
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tempo Gaming USA - flaga 16 12 USA - flaga Dethrone
mouseSpaz USA - flaga 12 16 USA - flaga Incursion
Tempo Gaming USA - flaga 1 0 USA - flaga mouseSpaz
Tempo Gaming USA - flaga 9 16 USA - flaga Incursion
Incursion USA - flaga 1 0 USA - flaga Dethrone
mouseSpaz USA - flaga 16 2 USA - flaga Dethrone
Grupa DEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Fenix 3 0
2. USA - flaga Make War Not Love 1 2
3. USA - flaga WinOut.net 1 2
4. USA - flaga BOXR 1 2
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Make War Not Love USA - flaga 17 19 USA - flaga BOXR
BOXR USA - flaga 7 16 USA - flaga Fenix
BOXR USA - flaga 10 16 USA - flaga WinOut.net
Fenix USA - flaga 16 4 USA - flaga WinOut.net
Fenix USA - flaga 16 13 USA - flaga Make War Not Love
WinOut.net USA - flaga 9 16 USA - flaga Make War Not Love
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fenix USA - flaga 2 0 USA - flaga Make War Not Love
Precision Gaming Kanada - flaga 0 2 USA - flaga vVv Gaming
Forsaken E-Sports USA - flaga 0 2 USA - flaga Area 51 Gaming
Incursion USA - flaga 2 1 USA - flaga Tempo Gaming
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fenix USA - flaga 0 2 USA - flaga vVv Gaming
Area 51 Gaming USA - flaga 1 2 USA - flaga Incursion
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
vVv Gaming USA - flaga 2 1 USA - flaga Incursion
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Make War Not Love USA - flaga 2 0 Kanada - flaga Precision Gaming
Forsaken E-Sports USA - flaga 2 0 USA - flaga Tempo Gaming
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Area 51 Gaming USA - flaga 2 0 USA - flaga Make War Not Love
Fenix USA - flaga 2 0 USA - flaga Forsaken E-Sports (walkower)
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Area 51 Gaming USA - flaga 0 2 USA - flaga Fenix
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Incursion USA - flaga 0 2 USA - flaga Fenix

Drużyny zakwalifikowane:

  • USA - flaga vVv Gaming
  • USA - flaga Fenix

Profesjonalna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Etap grupowyEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga Ninjas in Pyjamas 10 1 0
2. Polska - flaga Virtus.pro 7 3 1
3. Niemcy - flaga mousesports 5 5 1
4. WNP - flaga Natus Vincere 5 3 3
5. Polska - flaga Gamers2 4 4 3
6. Francja - flaga Titan 3 5 3
7. Norwegia - flaga LGB eSports 2 6 3
8. Niemcy - flaga PENTA Sports 2 4 5
9. WNP - flaga HellRaisers 2 4 5
10. Szwecja - flaga 1337 2 3 6
11. Hiszpania - flaga x6tence 1 3 7
12. Szwecja - flaga Publiclir.se 1 3 7

Ameryka PółnocnaEdytuj

Etap grupowyEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. USA - flaga Cloud9 10 2 0
2. USA - flaga Luminosity Gaming 6 6 0
3. USA - flaga Team Liquid 8 1 3
4. USA - flaga Tempo Storm 5 5 2
5. USA - flaga Counter Logic Gaming 6 2 4
6. USA - flaga Nihilum Gaming 3 5 3
7. USA - flaga affNity 4 4 4
8. USA - flaga LunatiK eSports 3 5 4
9. Kanada - flaga SapphireKelownaDotCom 3 4 5
10. USA - flaga eLevate 2 5 5
11. USA - flaga Method 2 5 5
12. USA - flaga vVv Gaming 1 4 7
13. Kanada - flaga ACE Gaming 0 1 11

Finały LANEdytuj

Uwagi:

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga mousesports 2 0
2. USA - flaga Cloud9 2 1
3. USA - flaga Counter Logic Gaming 1 2
4. USA - flaga Team Liquid 0 2
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA - flaga 2 0 USA - flaga Counter Logic Gaming
mousesports Niemcy - flaga 2 0 USA - flaga Team Liquid
Cloud9 USA - flaga 0 2 Niemcy - flaga mousesports
Team Liquid USA - flaga 1 2 USA - flaga Counter Logic Gaming
Cloud9 USA - flaga 2 0 USA - flaga Counter Logic Gaming
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga Virtus.pro 2 0
2. WNP - flaga Natus Vincere 2 1
3. USA - flaga Tempo Storm 1 2
4. USA - flaga Luminosity Gaming 0 2
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming USA - flaga 0 2 WNP - flaga Natus Vincere
Virtus.pro Polska - flaga 2 0 USA - flaga Tempo Storm
Virtus.pro Polska - flaga 2 0 WNP - flaga Natus Vincere
Luminosity Gaming USA - flaga 1 2 USA - flaga Tempo Storm
Natus Vincere WNP - flaga 2 1 USA - flaga Tempo Storm
Faza pucharowaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports Niemcy - flaga 0 2 WNP - flaga Natus Vincere
Virtus.pro Polska - flaga 2 1 USA - flaga Cloud9
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP - flaga 1 3 USA - flaga Cloud9

Główna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Najlepsze 25 miejsc:

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja - flaga Team LDLC.com White 15 1
2. Bułgaria - flaga Mortal Kombat 13 3
3. Rosja - flaga PiTER 13 3
4. Norwegia - flaga LIONS 10 6
5. Polska - flaga ESC Gaming 11 5
6. Holandia - flaga Team Orbit 10 6
7. Hiszpania - flaga Epsilon eSports 10 6
8. Dania - flaga CPLAY 9 7
9. Wielka Brytania - flaga CAZ eSports 10 6
10. Szwecja - flaga Team Acer 10 6
11. Szwecja - flaga Infinity 8 8
12. Francja - flaga Awsomniac 9 7
13. Finlandia - flaga Team Menace.fi 9 7
14. UE - flaga Team8 7 9
15. Norwegia - flaga Temp.no 7 9
16. Francja - flaga eXcalibur! 9 7
17. Wielka Brytania - flaga Choke Gaming 7 9
18. Niemcy - flaga UX Gaming 7 9
19. Portugalia - flaga K1ck eSports 6 10
20. Francja - flaga Team LDLC.com Blue 7 9
21. Szwecja - flaga Vination eSports e.V. 7 9
22. Niemcy - flaga Playing Ducks 6 10
23. Hiszpania - flaga wSystem eSports Club 6 10
24. Niemcy - flaga myRevenge e.V. 5 11
25. Niemcy - flaga Key-Preisvergleich.de 6 10
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja - flaga 2 0 Dania - flaga CPLAY (walkower)
LIONS Norwegia - flaga 2 0 Polska - flaga ESC Gaming
PiTER Rosja - flaga 2 0 Holandia - flaga Team Orbit
Mortal Kombat Bułgaria - flaga 2 0 Hiszpania - flaga Epsilon eSports
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja - flaga 2 0 Norwegia - flaga LIONS
PiTER Rosja - flaga 0 2 Bułgaria - flaga Mortal Kombat
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja - flaga 1 2 Bułgaria - flaga Mortal Kombat
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Orbit Holandia - flaga (walkower) 0 2 Hiszpania - flaga Epsilon eSports
ESC Gaming Polska - flaga 2 0 Dania - flaga CPLAY (walkower)
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LIONS Norwegia - flaga 0 2 Hiszpania - flaga Epsilon eSports
PiTER Rosja - flaga 2 0 Polska - flaga ESC Gaming
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports Hiszpania - flaga 2 0 Rosja - flaga PiTER
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja - flaga 1 2 Hiszpania - flaga Epsilon eSports
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mortal Kombat Bułgaria - flaga 2 0 Hiszpania - flaga Epsilon eSports

Ameryka PółnocnaEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Najlepsze 25 miejsc:

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Enemy 14 2
2. USA - flaga Mortality eSports 13 3
3. USA - flaga Team SiNister 12 4
4. USA - flaga Frenchies 11 5
5. USA - flaga Incursion 11 5
6. USA - flaga Venom Gaming 11 5
7. USA - flaga Liquid8 11 5
8. USA - flaga Mostly Harmless 12 4
9. USA - flaga Noble eSports 12 4
10. USA - flaga Energy 10 6
11. USA - flaga Vault.gg 9 7
12. USA - flaga RUINOUS 9 7
13. USA - flaga Must Be Hacks 9 7
14. USA - flaga Immersive eSports 8 8
15. USA - flaga Corrupt Minds 8 8
16. USA - flaga WOOSAH 8 8
17. USA - flaga Vengeance 8 8
18. USA - flaga Stream Bidder 8 8
19. USA - flaga District 7 9 7
20. USA - flaga UBINITED 8 8
21. USA - flaga Garbagio 7 9
22. USA - flaga Almost Extreme 8 8
23. USA - flaga Groovy Gaming 8 8
24. USA - flaga NwG 7 9
25. USA - flaga Divine Rage 6 10
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA - flaga 2 0 USA - flaga Mostly Harmless
Frenchies USA - flaga 0 2 USA - flaga Incursion
Team SiNister USA - flaga (walkower) 0 2 USA - flaga Venom Gaming
Mortality eSports USA - flaga 2 1 USA - flaga Liquid8
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA - flaga 2 0 USA - flaga Incursion (walkower)
Venom Gaming USA - flaga (walkower) 0 2 USA - flaga Mortality eSports
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA - flaga 0 2 USA - flaga Mortality eSports
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team SiNister USA - flaga (walkower) 0 2 USA - flaga Liquid8
Frenchies USA - flaga (walkower) 0 2 USA - flaga Mostly Harmless
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Incursion USA - flaga 2 1 USA - flaga Liquid8
Venom Gaming USA - flaga 0 2 USA - flaga Mostly Harmless
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Incursion USA - flaga (walkower) 0 2 USA - flaga Mostly Harmless
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA - flaga 2 0 USA - flaga Mostly Harmless
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mortality eSports USA - flaga 2 1 USA - flaga Enemy


Pula nagródEdytuj

Profesjonalna dywizjaEdytuj

Główna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Ameryka PółnocnaEdytuj

Edycja Counter-Strike: Global Offensive - Turnieje
2012
Copenhagen Games 2012 Counter-Strike: Global OffensiveDreamHack Valencia 2012DreamHack Winter 2012
Electronic Sports World Cup 2012StarLadder StarSeries IVThor Open 2012
2013
Assembly Winter 2013Copenhagen Games 2013DreamHack Bucharest 2013DreamHack Summer 2013DreamHack Valencia 2013
DreamHack Winter 2013Electronic Sports World Cup 2013ESEA Global Finals Season 14ESEA Season 13 - Invite
ESPC CS:GO 2‏‎ESL Major Series One - Fall 2013ESL Major Series One - Spring 2013ESL Major Series One - Summer 2013
ESPORTSM 2012-2013European Championship 2013FACEIT Cup 2013Fnatic FragOut League Season 1
Fnatic FragOut League Season 2Fnatic FragOut League Season 3ForMotherRussia LAN Cup 8ForMotherRussia LAN Cup 9
Fragbite Masters Season ILantrek 2013Mad Catz Invitational: BirminghamMSI Beat IT 2013StarLadder StarSeries V
StarLadder StarSeries VIStarLadder StarSeries VIIStarLadder StarSeries VIIISvecup 2013TECHLABS Cup 2013
2014
99Damage ArenaAcer A-Split InvitationalASUS ROG CS:GO Summer Tournament 2014Assembly Winter 2014
Azubu Masters AustraliaBenQ All-Star Showmatch 1BenQ All-Star Showmatch 2Caseking of the Hill
CIS Rising League Season 1Copenhagen Games 2014Counter Strike Forever LondonCS:GO Legends Series
DreamHack 2014 Invitational IDreamHack 2014 Invitational IIDreamHack Summer 2014DreamHack Valencia 2014
DreamHack Winter 2014e-sport-bets.com 3rd Anniversary CupEIZO Challenge 2014Electronic Sports World Cup 2014
ESEA Global Finals Season 15ESEA Season 16 - Global Invite DivisionESEA Season 17: Global Invite Division
ESEA Season 17: Główna dywizja - EuropaESL One Cologne 2014ESL One Katowice 2014ESL Pro League: Winter 2014/15
ESL Pro Series Germany: Spring 2014ESL Pro Series Germany: Summer 2014ESL Pro Series Germany Winter 2014
ESPORTSM 2013-2014ESportsventure Cup‏‎European Championship 2014FACEIT Cup 2014FACEIT G2A.com I
FACEIT League - Season 2FACEIT Spring League 2014Fragbite Masters - Season 3Fragbite Masters - Spring 2014
Gaming.dk CS:GO TournamentGSL Egamingbets Cup 1Game Show League Season 1Gfinity G3Hitbox Arena Championship
Hitbox Arena ShowdownHitbox Championship North AmericaIronGaming IJohn Wick InvitationalLantrek 2014Mikz Challenge
RGN Winter ClassicStarLadder StarSeries IXStarLadder StarSeries XStarLadder StarSeries XIVirtus.pro Staff Cup 1
2015
99Damage Arena99Damage Masters99Liga Season 199Liga Season 2Acer Predator Masters Season 1
AFKG MENA ChampionshipAftonbladet Fight Night 1Aftonbladet Fight Night 2Alientech AllStars 1
Alientech CS:GO European Cup 1Alientech CS:GO Titans 1Alientech European Cup 2Alienware Area 51 Cup 1
Alienware Area 51 Cup 2AMD CS:GO Challenge Summer 2015ASUS ROG Nordic ChallengeAssembly Winter 2015
Australian Cyber League 2015: MelbourneAustralian Cyber League 2015: SydneyBalkan Rising StarsBallistix CS:GO Challenge
Battle Hardened Gamers 2015CEVO Season 7CEVO Season 8CIS LAN Championship 2Clutch Con 2015
Color League to EIZO & QPADCopenhagen Games 2015Counter Pit LeagueCrown Counter-Strike Invitational
CS Select Showmatch‏CS:GO Champions League Season 1CS:GO Champions League Season 2
CS:GO Championship Series Kick-off SeasonCS:GO Championship Series: Season 1CSHUB Series - Season 1
CyberGamer Premier League Season 3D!ngIT Asia Invitational Season 1D!ngIT Asia Invitational Season 2D!ngIT Weekly Cup
DreamHack Cluj Napoca 2015DreamHack London 2015DreamHack Open Winter 2015DreamHack Stockholm 2015
DreamHack Summer 2015DreamHack Tours 2015E-Frag Rising Stars BalkanE-sport-bet Celebration Show Match
Electronic Sports World Cup 2015Electronic Sports World Cup 2015 Paris Games WeekESEA Season 18: Global Invite Division
ESEA Season 19ESEA Season 20ESL ESEA Pro League InvitationalESL ESEA Pro League Season 1
ESL ESEA Pro League Season 2ESL Meisterschaft Spring 2015ESL Meisterschaft Summer 2015ESL Meisterschaft: Winter 2015
ESL Nordic Nationals Season 1ESL One Cologne 2015ESL One Katowice 2015ESL Polish Championship 2015
ESL South East Europe Championship Season 2ESL UK Premiership Summer 2015ESPORTSM 2015FACEIT League 2015 Stage I
FACEIT League 2015 Stage 2FACEIT League 2015 Stage 3FACEIT SEA Launch CupFirst Person Lover ChallengeFragadelphia 6
Fragbite Masters Champions ShowdownFragbite Masters Season 4Fragbite Masters Season 5Fulcrum Gamers League‏‎
G2A.com ShowMatch 1Game Show League Season 2GameAgents LeagueGameAgents League 2GamePlan New Year Invitational
GamePlan Pro LeagueGamers Assembly 2015Games Academy LAN Cup‏Gaming Paradise 2015Gfinity Champion of Champions
Gfinity Spring Masters I‏‎Gfinity Spring Masters 2GFINITY Masters Summer 1Gfinity Pro League Season 1Gigabyte Top League
HTC Reborn InvitationalHyperX CS:GO ClashiBUYPOWER CupiBUYPOWER Invitational 2015 - Fall
iBUYPOWER Invitational 2015 - SpringiBUYPOWER Invitational 2015 - SummerInsomnia XVIIIntel Challenge Katowice
Intel Extreme Masters Season X - gamescomIntel Extreme Masters Season X San JoseIOS Pantamera
Jessembly 2 Jimm's CS:GO Challenge‏‎King of MajorsLantrek 2015LevelDown Championship‏
Liga de Videojuegos Profesional - Season 9: Final CupLiga Games Academy - Season 1: Dywizja 1
Liga Games Academy - Season 1: Dywizja 2Liga Games Academy Season 5: Dywizja 1Liga Games Academy Season 5: Dywizja 2
MCS Open Season 1Milan Games Week 2015MixBOT Pro-League Invite Season 1MLG X Games Aspen Invitational
Multifrags Invitational 2015Northern Arena 2015Operation: KinguinQPAD King of Nordic Season 1-2QuickShot Arena
QuickShot Showmatchr1seCupr1seCup 2RCTIC League CS:GO TournamentRed Dot Invitational‏RGN Brazilian Open
RGN European OpenRGN Freedom CupRGN Intercontinental Open‏RGN Pro SeriesRising Stars Asia 1Rising Tornado
SocialNAT Master LeagueSoStronk Challenger - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 2
StarLadder StarSeries XIIStarLadder StarSeries XIIITecnoLAN Pasarela 2015The World Championships 2015
Underdogs Season 1Uprise Champions Cup - Season 2Uprise Champions Cup - Season 3Virtus.pro Staff Cup 3
WinOut.net CS:GO ChampionshipxFunction Iberian ChampionshipxFunction Masters III
2016
2016 China Top99Liga Season 399Liga Season 4Acer Predator Masters Season 2Acer Predator Masters Season 3
Adrenaline Cyber LeagueAftonbladet Fight Night 3Alientech CS:GO InvitationalAlientech CS:GO Invitational II
Americas Minor Championship 2016 - CologneAmericas Minor Championship 2016 - Columbus
Americas Minor Championship 2017 - AtlantaAsian Minor Championship 2016 - CologneAsian Minor Championship 2017 - Atlanta
ASUS ROG CS:GO Assembly Winter 2016ASUS ROG GameXpo 2016ASUS ROG Master 2016ASUS ROG Summer 2016
Betway Invitational‏‎Binary Dragons Hellstore Winter Cup 2016BlasterX INETKOX LeagueBorn2Win Invitational League 1
Brasil Game Cup 2016‏CEVO Season 9China-Korea e-Sports Competition - Season 1CIS Minor Championship 2016 - Cologne
CIS Minor Championship 2016 - ColumbusCIS Minor Championship 2017 - AtlantaCopenhagen Games 2016
CS Reunion @ Inferno OnlineCS:GO Champions League Season 3CS:GO Super League 2016CyberGamer Pro League Season 9
CyberPowerPC Summer 2016 Pro SeriesD-Fire Professional League Season 1‏D!ngIT Far East Asia Invitational Season 1
D!ngIT Far East Asia Invitational Season 2DreamHack Austin 2016DreamHack Bucharest 2016DreamHack Leipzig 2016
DreamHack Masters Malmö 2016DreamHack Montreal 2016DreamHack Summer 2016DreamHack Tours 2016
DreamHack Winter 2016Dust2.dk eOddsetDust2.dk MastersE-Frag Rising Stars - Promotional Cup Africa
E-Frag Rising Stars - Promotional Cup SAE-Frag Rising Stars - Promotional Cup SEAE-Frag Rising Stars Africa
E-Frag Rising Stars AsiaE-Frag Rising Stars Season 2: WNPE-Frag Rising Stars Season 2: Europa
E-Frag Rising Stars Season 2: FemaleE-Frag Rising Stars South AmericaE-Sports Festival Hong Kong 2016‏EB Expo Sydney 2016
ELEAGUE Road to VegasELEAGUE Season 1ELEAGUE Season 2ElectronicStars Invitational 1EPICENTER 2016
ESEA Season 21ESEA Season 22ESEA Season 23ESL ANZ Championship - Season 1ESL ANZ Championship - Season 2
ESL Benelux Championship - Summer 2016ESL Brasil Premier League Season 2ESL Championnat National - Summer 2016
ESL Championnat National - Winter 2016ESL Expo BarcelonaESL India Premiership 2016ESL Meisterschaft Spring 2016
ESL Meisterschaft Summer 2016ESL Meisterschaft Winter 2016ESL One: Cologne 2016ESL One: New York 2016
ESL Polish Championship 2016ESL Pro League Season 3ESL Pro League Season 4
ESL South East Europe Championship Season 3ESL UK Premiership Spring 2016ESL UK Premiership: Summer 2016
Esports Championship Series Season 1Esports Championship Series Season 2eSports World Convention 2016
eSportsArcadeTV CupESU Razer CS:GO Female Tournament 2016European Minor Championship 2016 - Columbus
European Minor Championship 2017 - AtlantaEvetech Champions League - Season 1‏eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2016
Game On King of the Hill 1Game On King of the Hill 2Game On King of the Hill 3Game On King of the Hill 4
Game On King of the Hill 5Game On King of the Hill - FinałyGame On King of the Hill: Find the King
GAMEKIT Counter Pit League Season 2GameOn 2016Gamers Assembly 2016Gauntlet: Fight for the CrownGEFORCE CUP
Gfinity CS:GO InvitationalGigabyte CS:GO ChallengeGigabyte Top League Argentina 2016Global eSports Cup - Season 1
Global Grand MastersGNcup Summer Split 2016Hitbox Challenger CupHitbox Challenger Cup 2HTC 1vs1 Invitational by PGL
IBUYPOWER Invitational 2016 - FallIBUYPOWER Invitational 2016 - Spring‏iBUYPOWER Invitational 2016 - Summer
iBUYPOWER Masters 2016IeSF World Championship 2016iGame Nordic InvitationalImbaTV H-Cup Season 1
ImbaTV H-Cup Season 2Intel Challenge Katowice 2Intel Extreme Masters X - TaipeiIntel Extreme Masters X - World Championship
Intel Extreme Masters Season XI OaklandIntel Gaming Challenge 2016International Gaming League 2016 - Spring
International Gaming League 2016 - SummerInternational Gaming League 2016 - Wielki finałKing of Nordic's Challenger Cup‏
League of Sharks CS:GO ChampionshipLiga Profissional Gamers Club 2016MAX5 Invitational‏MixBOT Pro-League Invite Season 2
MLG Major Championship: ColumbusMr. Cat Masters AsianMSI MGA 2016 PAX AustraliaMultiplay Insomnia 57
Mwave CyberGamer Premier League Autumn 2016NEA Beijing Esports Open 2016‏‎Nordic Championship 2016Nordic Masters 2016‏
Northern Arena 2016 - MontrealNorthern Arena 2016 - TorontoOperation: Kinguin 2Operation: Kinguin 3owayo Masters
Ownit CS:GO ChallengePantamera 2.0‏Peliliiga eSM 2016Płońsk E-Sport Challenge Winter EditionPower-LAN 2016
Pro Gamer League 2016 - SpringPro Gamer League 2016 - Summer‏QPAD King of Nordic Season 3-5
Razer Rising Stars Season 1: Ameryka PołudniowaRGN European Open IIRGN Winter Classic IISilesia Open Championships
SKYLLA 2016StarLadder i-League Invitational 1Star Ladder i-League Star Series XIVStarLadder i-League StarSeries Season 2
StarLadder Female Stars ChampionshipStream.me GauntletStream.me Gauntlet IIStream.me Gauntlet 3
Telkom DGL Masters - Cape TownTelkom DGL Masters 2016 FinalTGX Power Cup 1The World Championships 2016
Torneio EnergyzeUnderdogs Season 2Underdogs Season 3Underdogs Season 4Uprise Champions Cup - Europa
Uprise Champions Cup - Season 4Vectorama 2016VitalBet Balkan Pro LeagueVSL CS:GO Korea Fall Season
World Cyber Arena 2016x-kom CLASHxFunction ChallengeZOTAC 10 Year Anniversary World Cup
2017
99Liga Season 599Liga Season 6Adrenaline Cyber League 2017Americas Minor Championship 2017 - Kraków
Asia Minor Championship 2017 - KrakówAssembly Winter 2017ASUS ROG Join The Republic ChallengeBinary Dragons Cup
Binary Dragons Prestige LANChina Cup 1CIS Minor Championship 2017 - KrakówClash for Cash: The Rematch
Copenhagen Games 2017Cross Border Esport 2017cs_summitCyberPowerPC Extreme Gaming Series - Spring 2017
DreamHack Atlanta 2017DreamHack Austin 2017DreamHack Denver 2017DreamHack Leipzig 2017
DreamHack Masters Las Vegas 2017DreamHack Masters Malmö 2017DreamHack Montreal 2017DreamHack Summer 2017
DreamHack Tours 2017DreamHack Valencia 2017Dust2.dk MastersELEAGUE CS:GO Premier 2017ELEAGUE Major 2017
ESEA Season 24ESEA Season 25ESG Tour Mykonos 2017ESL ANZ Championship - Season 3ESL ANZ Championship - Season 4
ESL Championnat National Summer 2017ESL Meisterschaft Spring 2017ESL Meisterschaft: Summer 2017ESL One: Cologne 2017
ESL One: New York 2017ESL Polish Championship 2017ESL Polish Championship Summer 2017ESL Pro League Season 5
ESL Pro League Season 6ESL South East Europe Championship Season 5Esports Championship Series Season 3
Esports Championship Series Season 4eSportsArcadeTV Cup 2Europe Minor Championship 2017 - KrakówFragadelphia 11
Gamers Club Masters 2017Geek City CS:GO 2017GeForce Cup 2017German Clash Liga Season 1German Clash Liga Season 2
Gfinity Elite Series - Season 1Hellcase CupHTC 2vs2 Invitational by PGLiBUYPOWER Invitational 2017 - Spring
iGame Winter InvitationalIntel Challenge Katowice - 2017Intel Extreme Masters Season XI World Championship
Intel Extreme Masters Season XII SydneyLantrek 2017Legend Series 1Legend Series 2Legend Series 3Let's Play Spring 2017
Liga Profissional Gamers Club 2017Mega8 - Autumn CupMettleState Samsung Galaxy ChampionshipMother Russia 1xBet
Operation: Kinguin 4PGL Major Kraków 2017Playing Ducks HomeMasters 2Playing Ducks HomeMasters 3
QPAD King of Nordic Season 6-8Skinhub ChampionshipStarLadder i-League StarSeries Season 3Stream.me Gauntlet - CIS vs EU
Subaru Invitational 2017Unikrn TV Australian ShowdownWorld Electronic Sports Games 2016ZOTAC Cup Elite eSports Arena

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.