FANDOM


CEVO Season 7
CEVO Season 7.png
Lokalizacja: USA Columbus, USA
Pula nagród: $75,000
Data rozpoczęcia: 24 kwietnia 2015
Data zakończenia: 26 lipca 2015

CEVO Season 7 był to turniej, który trwał od 24 kwietnia do 26 lipca 2015 roku.

BroadcastEdytuj

  • Gospodarz: USA Chris Puckett
  • Gospodarz stołu analityków: USA Scott "SirScoots" Smith
  • Analitycy:
  • Komentatorzy:
    • USA Luca "misled" Graham
    • USA Dustin "dusT" Mouret
    • USA Joey "Helium" Cunningham
    • Kanada Mohan "launders" Govindasamy
    • Wielka Brytania Henry "HenryG" Greer

DrużynyEdytuj

Europejska profesjonalna dywizjaEdytuj




Północnoamerykańska profesjonalna dywizjaEdytuj




Europejska profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj




Północnoamerykańska profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj

  • USA WOOSAH
  • USA Fenix Frost
  • USA vVv Gaming
  • Kanada Precision Gaming




Europejska główna dywizjaEdytuj









Północnoamerykańska główna dywizjaEdytuj

  • USA Mostly Harmless
  • USA Noble eSports
  • USA Energy
  • USA Vault.gg
  • USA RUINOUS
  • USA Must Be Hacks





  • USA Immersive eSports
  • USA Corrupt Minds
  • USA WOOSAH
  • USA Vengeance
  • USA Stream Bidder
  • USA District 7
  • USA UBINITED
  • USA Garbagio
  • USA Almost Extreme
  • USA Groovy Gaming
  • USA NwG
  • USA Divine Rage





WynikiEdytuj

Profesjonalna dywizja: UmieszczenieEdytuj

EuropaEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy PENTA Sports 3 0
2. Norwegia LIONS 2 1
3. Niemcy Key-Preisvergleich.de 1 2
4. Niemcy myXMG 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
myXMG Niemcy 3 16 Niemcy Key-Preisvergleich.de
PENTA Sports Niemcy 16 6 Norwegia LIONS
PENTA Sports Niemcy 16 7 Niemcy Key-Preisvergleich.de
LIONS Norwegia 16 2 Niemcy myXMG
PENTA Sports Niemcy 16 4 Niemcy myXMG
Key-Preisvergleich.de Niemcy 4 16 Norwegia LIONS
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Gamers2 3 0
2. Hiszpania x6tence 1 2
3. Estonia OnlineBOTS 1 2
4. Wielka Brytania CAZ eSports 1 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
x6tence Hiszpania 16 19 Estonia OnlineBOTS
x6tence Hiszpania 16 1 Wielka Brytania CAZ eSports
Gamers2 Polska 16 10 Estonia OnlineBOTS
CAZ eSports Wielka Brytania 9 16 Polska Gamers2
x6tence Hiszpania 7 16 Polska Gamers2
OnlineBOTS Estonia 11 16 Wielka Brytania CAZ eSports
Grupa CEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Publiclir.se 2 1
2. Ukraina Flipsid3 Tactics 2 1
3. Holandia Team Orbit 1 2
4. Węgry tRICKED eSport 1 2
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics Ukraina 19 16 Węgry tRICKED eSport
Flipsid3 Tactics Ukraina 16 12 Holandia Team Orbit
Flipsid3 Tactics Ukraina 0 1 Szwecja Publiclir.se
Team Orbit Holandia 14 16 Szwecja Publiclir.se
Team Orbit Holandia 16 8 Węgry tRICKED eSport
Publiclir.se Szwecja 12 16 Węgry tRICKED eSport
Grupa DEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Norwegia LGB eSports 3 0
2. Finlandia 3DMAX 2 1
3. Francja Team LDLC.com White 1 2
4. Niemcy Planetkey Dynamics 0 3
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LGB eSports Norwegia 16 9 Francja Team LDLC.com White
3DMAX Finlandia 1 0 Niemcy Planetkey Dynamics (walkower)
LGB eSports Norwegia 1 0 Niemcy Planetkey Dynamics (walkower)
LGB eSports Norwegia 16 10 Finlandia 3DMAX
Team LDLC.com White Francja (walkower) 0 1 Finlandia 3DMAX
Planetkey Dynamics Niemcy (walkower) 0 1 Francja Team LDLC.com White
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 2 1 Hiszpania x6tence
Publiclir.se Szwecja 2 1 Norwegia LIONS
LGB eSports Norwegia 2 0 Ukraina Flipsid3 Tactics
Gamers2 Polska 0 2 Finlandia 3DMAX
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy (walkower) 0 2 Szwecja Publiclir.se
LGB eSports Norwegia 2 0 Finlandia 3DMAX
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja 0 2 Norwegia LGB eSports
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipsid3 Tactics Ukraina 0 2 Polska Gamers2
LIONS Norwegia 1 2 Hiszpania x6tence
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 2 0 Polska Gamers2
3DMAX Finlandia (walkower) 0 2 Hiszpania x6tence
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
PENTA Sports Niemcy 2 0 Hiszpania x6tence
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Publiclir.se Szwecja 0 2 Niemcy PENTA Sports

Drużyny zakwalifikowane:

Ameryka PółnocnaEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Forsaken E-Sports 3 0
2. USA Area 51 Gaming 2 1
3. USA HEAT 1 2
4. USA Immersive eSports 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Area 51 Gaming USA 16 8 USA HEAT
Area 51 Gaming USA 16 10 USA Immersive eSports
Area 51 Gaming USA 14 16 USA Forsaken E-Sports
HEAT USA 22 19 USA Immersive eSports
HEAT USA 0 1 USA Forsaken E-Sports
Forsaken E-Sports USA 16 9 USA Immersive eSports
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Kanada Precision Gaming 3 0
2. USA vVv Gaming 2 1
3. USA WOOSAH 1 2
4. USA Fenix Frost 0 3
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
WOOSAH USA 19 17 USA Fenix Frost
WOOSAH USA 3 16 USA vVv Gaming
WOOSAH USA 13 16 Kanada Precision Gaming
Fenix Frost USA 7 16 USA vVv Gaming
Fenix Frost USA 0 1 Kanada Precision Gaming
vVv Gaming USA 15 19 Kanada Precision Gaming
Grupa CEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Incursion 3 0
2. USA Tempo Gaming 2 1
3. USA mouseSpaz 1 2
4. USA Dethrone 0 3
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Tempo Gaming USA 16 12 USA Dethrone
mouseSpaz USA 12 16 USA Incursion
Tempo Gaming USA 1 0 USA mouseSpaz
Tempo Gaming USA 9 16 USA Incursion
Incursion USA 1 0 USA Dethrone
mouseSpaz USA 16 2 USA Dethrone
Grupa DEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Fenix 3 0
2. USA Make War Not Love 1 2
3. USA WinOut.net 1 2
4. USA BOXR 1 2
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Make War Not Love USA 17 19 USA BOXR
BOXR USA 7 16 USA Fenix
BOXR USA 10 16 USA WinOut.net
Fenix USA 16 4 USA WinOut.net
Fenix USA 16 13 USA Make War Not Love
WinOut.net USA 9 16 USA Make War Not Love
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fenix USA 2 0 USA Make War Not Love
Precision Gaming Kanada 0 2 USA vVv Gaming
Forsaken E-Sports USA 0 2 USA Area 51 Gaming
Incursion USA 2 1 USA Tempo Gaming
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fenix USA 0 2 USA vVv Gaming
Area 51 Gaming USA 1 2 USA Incursion
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
vVv Gaming USA 2 1 USA Incursion
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Make War Not Love USA 2 0 Kanada Precision Gaming
Forsaken E-Sports USA 2 0 USA Tempo Gaming
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Area 51 Gaming USA 2 0 USA Make War Not Love
Fenix USA 2 0 USA Forsaken E-Sports (walkower)
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Area 51 Gaming USA 0 2 USA Fenix
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Incursion USA 0 2 USA Fenix

Drużyny zakwalifikowane:

  • USA vVv Gaming
  • USA Fenix

Profesjonalna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Etap grupowyEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Szwecja Ninjas in Pyjamas 10 1 0
2. Polska Virtus.pro 7 3 1
3. Niemcy mousesports 5 5 1
4. WNP Natus Vincere 5 3 3
5. Polska Gamers2 4 4 3
6. Francja Titan 3 5 3
7. Norwegia LGB eSports 2 6 3
8. Niemcy PENTA Sports 2 4 5
9. WNP HellRaisers 2 4 5
10. Szwecja 1337 2 3 6
11. Hiszpania x6tence 1 3 7
12. Szwecja Publiclir.se 1 3 7

Ameryka PółnocnaEdytuj

Etap grupowyEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. USA Cloud9 10 2 0
2. USA Luminosity Gaming 6 6 0
3. USA Team Liquid 8 1 3
4. USA Tempo Storm 5 5 2
5. USA Counter Logic Gaming 6 2 4
6. USA Nihilum Gaming 3 5 3
7. USA affNity 4 4 4
8. USA LunatiK eSports 3 5 4
9. Kanada SapphireKelownaDotCom 3 4 5
10. USA eLevate 2 5 5
11. USA Method 2 5 5
12. USA vVv Gaming 1 4 7
13. Kanada ACE Gaming 0 1 11

Finały LANEdytuj

Uwagi:

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy mousesports 2 0
2. USA Cloud9 2 1
3. USA Counter Logic Gaming 1 2
4. USA Team Liquid 0 2
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 USA 2 0 USA Counter Logic Gaming
mousesports Niemcy 2 0 USA Team Liquid
Cloud9 USA 0 2 Niemcy mousesports
Team Liquid USA 1 2 USA Counter Logic Gaming
Cloud9 USA 2 0 USA Counter Logic Gaming
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska Virtus.pro 2 0
2. WNP Natus Vincere 2 1
3. USA Tempo Storm 1 2
4. USA Luminosity Gaming 0 2
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Luminosity Gaming USA 0 2 WNP Natus Vincere
Virtus.pro Polska 2 0 USA Tempo Storm
Virtus.pro Polska 2 0 WNP Natus Vincere
Luminosity Gaming USA 1 2 USA Tempo Storm
Natus Vincere WNP 2 1 USA Tempo Storm
Faza pucharowaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mousesports Niemcy 0 2 WNP Natus Vincere
Virtus.pro Polska 2 1 USA Cloud9
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere WNP 1 3 USA Cloud9

Główna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Najlepsze 25 miejsc:

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja Team LDLC.com White 15 1
2. Bułgaria Mortal Kombat 13 3
3. Rosja PiTER 13 3
4. Norwegia LIONS 10 6
5. Polska ESC Gaming 11 5
6. Holandia Team Orbit 10 6
7. Hiszpania Epsilon eSports 10 6
8. Dania CPLAY 9 7
9. Wielka Brytania CAZ eSports 10 6
10. Szwecja Team Acer 10 6
11. Szwecja Infinity 8 8
12. Francja Awsomniac 9 7
13. Finlandia Team Menace.fi 9 7
14. UE Team8 7 9
15. Norwegia Temp.no 7 9
16. Francja eXcalibur! 9 7
17. Wielka Brytania Choke Gaming 7 9
18. Niemcy UX Gaming 7 9
19. Portugalia K1ck eSports 6 10
20. Francja Team LDLC.com Blue 7 9
21. Szwecja Vination eSports e.V. 7 9
22. Niemcy Playing Ducks 6 10
23. Hiszpania wSystem eSports Club 6 10
24. Niemcy myRevenge e.V. 5 11
25. Niemcy Key-Preisvergleich.de 6 10
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja 2 0 Dania CPLAY (walkower)
LIONS Norwegia 2 0 Polska ESC Gaming
PiTER Rosja 2 0 Holandia Team Orbit
Mortal Kombat Bułgaria 2 0 Hiszpania Epsilon eSports
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja 2 0 Norwegia LIONS
PiTER Rosja 0 2 Bułgaria Mortal Kombat
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja 1 2 Bułgaria Mortal Kombat
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Orbit Holandia (walkower) 0 2 Hiszpania Epsilon eSports
ESC Gaming Polska 2 0 Dania CPLAY (walkower)
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LIONS Norwegia 0 2 Hiszpania Epsilon eSports
PiTER Rosja 2 0 Polska ESC Gaming
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports Hiszpania 2 0 Rosja PiTER
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team LDLC White Francja 1 2 Hiszpania Epsilon eSports
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mortal Kombat Bułgaria 2 0 Hiszpania Epsilon eSports

Ameryka PółnocnaEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Najlepsze 25 miejsc:

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Enemy 14 2
2. USA Mortality eSports 13 3
3. USA Team SiNister 12 4
4. USA Frenchies 11 5
5. USA Incursion 11 5
6. USA Venom Gaming 11 5
7. USA Liquid8 11 5
8. USA Mostly Harmless 12 4
9. USA Noble eSports 12 4
10. USA Energy 10 6
11. USA Vault.gg 9 7
12. USA RUINOUS 9 7
13. USA Must Be Hacks 9 7
14. USA Immersive eSports 8 8
15. USA Corrupt Minds 8 8
16. USA WOOSAH 8 8
17. USA Vengeance 8 8
18. USA Stream Bidder 8 8
19. USA District 7 9 7
20. USA UBINITED 8 8
21. USA Garbagio 7 9
22. USA Almost Extreme 8 8
23. USA Groovy Gaming 8 8
24. USA NwG 7 9
25. USA Divine Rage 6 10
PlayoffyEdytuj
Górna tabela - ĆwierćfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA 2 0 USA Mostly Harmless
Frenchies USA 0 2 USA Incursion
Team SiNister USA (walkower) 0 2 USA Venom Gaming
Mortality eSports USA 2 1 USA Liquid8
Górna tabela - PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA 2 0 USA Incursion (walkower)
Venom Gaming USA (walkower) 0 2 USA Mortality eSports
Górna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA 0 2 USA Mortality eSports
Dolna tabela - Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team SiNister USA (walkower) 0 2 USA Liquid8
Frenchies USA (walkower) 0 2 USA Mostly Harmless
Dolna tabela - Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Incursion USA 2 1 USA Liquid8
Venom Gaming USA 0 2 USA Mostly Harmless
Dolna tabela - Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Incursion USA (walkower) 0 2 USA Mostly Harmless
Dolna tabela - FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Enemy USA 2 0 USA Mostly Harmless
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mortality eSports USA 2 1 USA Enemy


Pula nagródEdytuj

Profesjonalna dywizjaEdytuj

Główna dywizjaEdytuj

EuropaEdytuj

Ameryka PółnocnaEdytuj

Edycja Counter-Strike: Global Offensive - Turnieje
2012
Copenhagen Games 2012 Counter-Strike: Global OffensiveDreamHack Valencia 2012DreamHack Winter 2012
Electronic Sports World Cup 2012StarLadder StarSeries IVThor Open 2012
2013
Assembly Winter 2013Copenhagen Games 2013DreamHack Bucharest 2013DreamHack Summer 2013DreamHack Valencia 2013
DreamHack Winter 2013Electronic Sports World Cup 2013ESEA Global Finals Season 14ESEA Season 13 - Invite
ESPC CS:GO 2‏‎ESL Major Series One - Fall 2013ESL Major Series One - Spring 2013ESL Major Series One - Summer 2013
ESPORTSM 2012-2013European Championship 2013FACEIT Cup 2013Fnatic FragOut League Season 1
Fnatic FragOut League Season 2Fnatic FragOut League Season 3ForMotherRussia LAN Cup 8ForMotherRussia LAN Cup 9
Fragbite Masters Season ILantrek 2013Mad Catz Invitational: BirminghamMSI Beat IT 2013StarLadder StarSeries V
StarLadder StarSeries VIStarLadder StarSeries VIIStarLadder StarSeries VIIISvecup 2013TECHLABS Cup 2013
2014
99Damage ArenaAcer A-Split InvitationalASUS ROG CS:GO Summer Tournament 2014Assembly Winter 2014
Azubu Masters AustraliaBenQ All-Star Showmatch 1BenQ All-Star Showmatch 2Caseking of the Hill
CIS Rising League Season 1Copenhagen Games 2014Counter Strike Forever LondonCS:GO Legends Series
DreamHack 2014 Invitational IDreamHack 2014 Invitational IIDreamHack Summer 2014DreamHack Valencia 2014
DreamHack Winter 2014e-sport-bets.com 3rd Anniversary CupEIZO Challenge 2014Electronic Sports World Cup 2014
ESEA Global Finals Season 15ESEA Season 16 - Global Invite DivisionESEA Season 17: Global Invite Division
ESEA Season 17: Główna dywizja - EuropaESL One Cologne 2014ESL One Katowice 2014ESL Pro League: Winter 2014/15
ESL Pro Series Germany: Spring 2014ESL Pro Series Germany: Summer 2014ESL Pro Series Germany Winter 2014
ESPORTSM 2013-2014ESportsventure Cup‏‎European Championship 2014FACEIT Cup 2014FACEIT G2A.com I
FACEIT League - Season 2FACEIT League 2015 Stage 3FACEIT Spring League 2014Fragbite Masters - Season 3
Fragbite Masters - Spring 2014Gaming.dk CS:GO TournamentGSL Egamingbets Cup 1Game Show League Season 1GFINITY G3
Hitbox Arena ChampionshipHitbox Arena ShowdownIronGaming IJohn Wick InvitationalLantrek 2014Mikz Challenge
RGN Winter ClassicStarLadder StarSeries IXStarLadder StarSeries XStarLadder StarSeries XIVirtus.pro Staff Cup 1
2015
99Damage Arena99Damage Masters99Liga S199Liga S2Acer Predator Masters Season 1AFKG MENA Championship
Aftonbladet Fight Night 1Aftonbladet Fight Night 2Alientech AllStars 1Alientech CS:GO European Cup 1Alientech CS:GO Titans 1
Alientech European Cup 2Alienware Area 51 Cup 1Alienware Area 51 Cup 2AMD CS:GO Challenge Summer 2015
ASUS ROG Nordic ChallengeAssembly Winter 2015Australian Cyber League 2015: Melbourne
Australian Cyber League 2015: SydneyBalkan Rising StarsBallistix CS:GO ChallengeBattle Hardened Gamers 2015
CEVO Season 7CEVO Season 8CIS LAN Championship 2Clutch Con 2015Color League to EIZO & QPAD
Copenhagen Games 2015Counter Pit LeagueCrown Counter-Strike InvitationalCS Select Showmatch‏
CS:GO Champions League Season 1CS:GO Champions League Season 2CS:GO Championship Series Kick-off Season
CS:GO Championship Series: Season 1CSHUB Series - Season 1CyberGamer Premier League Season 3
D!ngIT Asia Invitational Season 1D!ngIT Asia Invitational Season 2D!ngIT Weekly CupDreamHack Cluj Napoca 2015
DreamHack London 2015DreamHack Open Winter 2015DreamHack Stockholm 2015DreamHack Summer 2015
DreamHack Tours 2015E-Frag Rising Stars BalkanE-sport-bet Celebration Show MatchElectronic Sports World Cup 2015
Electronic Sports World Cup 2015 Paris Games WeekESEA Season 18: Global Invite DivisionESEA Season 19
ESEA Season 20ESL ESEA Pro League InvitationalESL ESEA Pro League Season 1ESL ESEA Pro League Season 2
ESL Meisterschaft Spring 2015ESL Meisterschaft Summer 2015ESL Meisterschaft: Winter 2015
ESL Nordic Nationals Season 1ESL One Cologne 2015ESL One Katowice 2015ESL Polish Championship 2015
ESL South East Europe Championship Season 2ESL UK Premiership Summer 2015ESPORTSM 2015FACEIT League 2015 Stage I
FACEIT SEA Launch CupFirst Person Lover ChallengeFragadelphia 6Fragbite Masters Champions Showdown
Fragbite Masters Season 4Fragbite Masters Season 5Fulcrum Gamers League‏‎G2A.com ShowMatch 1
Game Show League Season 2GameAgents LeagueGameAgents League 2GamePlan New Year InvitationalGamePlan Pro League
Gamers Assembly 2015Games Academy LAN Cup‏Gaming Paradise 2015Gfinity Champion of ChampionsGfinity Spring Masters I‏‎
GFINITY Masters Spring 2GFINITY Masters Summer 1GFINITY Pro League Season 1Gigabyte Top LeagueHTC Reborn Invitational
HyperX CS:GO ClashiBUYPOWER CupiBUYPOWER Invitational 2015 - FalliBUYPOWER Invitational 2015 - Spring
iBUYPOWER Invitational 2015 - SummerInsomnia XVIIIntel Challenge KatowiceIntel Extreme Masters Season X - gamescom
Intel Extreme Masters Season X San JoseIOS PantameraJessembly 2 Jimm's CS:GO Challenge‏‎King of MajorsLantrek 2015
LevelDown Championship‏Liga de Videojuegos Profesional - Season 9: Final CupLiga Games Academy - Season 1: Dywizja 1
Liga Games Academy - Season 1: Dywizja 2Liga Games Academy Season 5: Dywizja 1Liga Games Academy Season 5: Dywizja 2
MCS Open Season 1Milan Games Week 2015MixBOT Pro-League Invite Season 1MLG X Games Aspen Invitational
Multifrags Invitational 2015Northern Arena 2015Operation: KinguinQPAD King of Nordic Season 1-2QuickShot Arena
QuickShot Showmatchr1seCupr1seCup 2RCTIC League CS:GO TournamentRed Dot Invitational‏RGN Brazilian Open
RGN European OpenRGN Freedom CupRGN Intercontinental Open‏RGN Pro SeriesRising Stars Asia 1Rising Tornado
SocialNAT Master LeagueSoStronk Challenger - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 1SoStronk King of the Hill - Asia 2
StarLadder StarSeries XIIStarLadder StarSeries XIIITecnoLAN Pasarela 2015The World Championships 2015
Underdogs Season 1Uprise Champions Cup - Season 2Uprise Champions Cup - Season 3Virtus.pro Staff Cup 3
WinOut.net CS:GO ChampionshipxFunction Iberian ChampionshipxFunction Masters III
2016
2016 China Top99Liga Season 4Acer Predator Masters Season 2Acer Predator Masters Season 3Adrenaline Cyber League
Aftonbladet Fight Night 3Alientech CS:GO InvitationalAlientech CS:GO Invitational IIAmericas Minor Championship 2016 - Cologne
Americas Minor Championship 2016 - ColumbusAmericas Minor Championship 2017 - Atlanta
Asian Minor Championship 2016 - CologneAsian Minor Championship 2017 - AtlantaASUS ROG CS:GO Assembly Winter 2016
ASUS ROG GameXpo 2016ASUS ROG Master 2016ASUS ROG Summer 2016Betway Invitational‏‎
Binary Dragons Hellstore Winter Cup 2016BlasterX INETKOX LeagueBorn2Win Invitational League 1Brasil Game Cup 2016‏
CEVO Season 9China-Korea e-Sports Competition - Season 1CIS Minor Championship 2016 - Cologne
CIS Minor Championship 2016 - ColumbusCIS Minor Championship 2017 - AtlantaCopenhagen Games 2016
CS Reunion @ Inferno OnlineCS:GO Champions League Season 3CS:GO Super League 2016CyberGamer Pro League Season 9
CyberPowerPC Summer 2016 Pro SeriesD-Fire Professional League Season 1‏D!ngIT Far East Asia Invitational Season 1
D!ngIT Far East Asia Invitational Season 2DreamHack Austin 2016DreamHack Bucharest 2016DreamHack Leipzig 2016
DreamHack Masters Malmö 2016DreamHack Montreal 2016DreamHack Summer 2016DreamHack Tours 2016
DreamHack Winter 2016Dust2.dk eOddsetDust2.dk MastersE-Frag Rising Stars - Promotional Cup Africa
E-Frag Rising Stars - Promotional Cup SAE-Frag Rising Stars - Promotional Cup SEAE-Frag Rising Stars Africa
E-Frag Rising Stars AsiaE-Frag Rising Stars Season 2: WNPE-Frag Rising Stars Season 2: Europa
E-Frag Rising Stars Season 2: FemaleE-Frag Rising Stars South AmericaE-Sports Festival Hong Kong 2016‏EB Expo Sydney 2016
ELEAGUE Road to VegasELEAGUE Season 1ELEAGUE Season 2ElectronicStars Invitational 1EPICENTER 2016
ESEA Season 21ESEA Season 22ESEA Season 23ESL ANZ Championship - Season 1ESL ANZ Championship - Season 2
ESL Benelux Championship - Summer 2016ESL Brasil Premier League Season 2ESL Championnat National - Winter 2016
ESL Expo BarcelonaESL India Premiership 2016ESL Meisterschaft Spring 2016ESL Meisterschaft Summer 2016
ESL Meisterschaft Winter 2016ESL One: Cologne 2016ESL One: New York 2016ESL Polish Championship 2016
ESL Pro League Season 3ESL Pro League Season 4ESL South East Europe Championship Season 3
ESL UK Premiership Spring 2016ESL UK Premiership: Summer 2016Esports Championship Series Season 1
Esports Championship Series Season 2eSports World Convention 2016eSportsArcadeTV Cup
ESU Razer CS:GO Female Tournament 2016European Minor Championship 2016 - Columbus
European Minor Championship 2017 - AtlantaEvetech Champions League - Season 1‏eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS:GO 2016
Game On King of the Hill 1Game On King of the Hill 2Game On King of the Hill 3Game On King of the Hill 4
Game On King of the Hill 5Game On King of the Hill - FinałyGame On King of the Hill: Find the King
GAMEKIT Counter Pit League Season 2GameOn 2016Gamers Assembly 2016Gauntlet: Fight for the CrownGEFORCE CUP
Gfinity CS:GO InvitationalGigabyte CS:GO ChallengeGigabyte Top League Argentina 2016Global eSports Cup - Season 1
Global Grand MastersGNcup Summer Split 2016Hitbox Challenger CupHitbox Challenger Cup 2HTC 1vs1 Invitational by PGL
IBUYPOWER Invitational 2016 - FallIBUYPOWER Invitational 2016 - Spring‏iBUYPOWER Invitational 2016 - Summer
iBUYPOWER Masters 2016IeSF World Championship 2016iGame Nordic InvitationalImbaTV H-Cup Season 1
ImbaTV H-Cup Season 2Intel Challenge Katowice 2Intel Extreme Masters X - TaipeiIntel Extreme Masters X - World Championship
Intel Extreme Masters Season XI OaklandIntel Gaming Challenge 2016International Gaming League 2016 - Spring
International Gaming League 2016 - SummerInternational Gaming League 2016 - Wielki finałKing of Nordic's Challenger Cup‏
League of Sharks CS:GO ChampionshipLiga Games Academy - Professional: Kwiecień 2016
Liga Games Academy - Professional: Luty 2016Liga Games Academy - Professional: Marzec 2016
Liga Games Academy - Professional: Styczeń 2016MAX5 Invitational‏MLG Major Championship: ColumbusMr. Cat Masters Asian
MSI MGA 2016 PAX AustraliaMultiplay Insomnia 57Mwave CyberGamer Premier League Autumn 2016
NEA Beijing Esports Open 2016‏‎Nordic Championship 2016Nordic Masters 2016‏Northern Arena 2016 - Montreal
Northern Arena 2016 - TorontoOperation: Kinguin 2Operation: Kinguin 3owayo MastersOwnit CS:GO ChallengePantamera 2.0‏
Peliliiga eSM 2016Płońsk E-Sport Challenge Winter EditionPower-LAN 2016Pro Gamer League 2016 - Spring
QPAD King of Nordic Season 3-5Razer Rising Stars Season 1: Ameryka PołudniowaRazer Rising Stars Season 1: Europa
RGN European Open IIRGN Winter Classic IISilesia Open ChampionshipsSKYLLA 2016StarLadder i-League Invitational 1
Star Ladder i-League Star Series XIVStarLadder i-League StarSeries Season 2StarLadder Female Stars Championship
Stream.me GauntletStream.me Gauntlet IITelkom DGL Masters - Cape TownTelkom DGL Masters 2016 FinalTGX Power Cup 1
The World Championships 2016Torneio EnergyzeUnderdogs Season 2Underdogs Season 3Underdogs Season 4
Uprise Champions Cup - EuropaUprise Champions Cup - Season 4Vectorama 2016VitalBet Balkan Pro League
VSL CS:GO Korea Fall SeasonWorld Cyber Arena 2016x-kom CLASHxFunction ChallengeZOTAC 10 Year Anniversary World Cup
2017
Adrenaline Cyber League 2017Americas Minor Championship 2017 - KrakówAsia Minor Championship 2017 - Kraków
Assembly Winter 2017ASUS ROG Join The Republic ChallengeBinary Dragons CupChina Cup 1
CIS Minor Championship 2017 - KrakówClash for Cash: The RematchCopenhagen Games 2017cs_summit
CyberPowerPC Extreme Gaming Series - Spring 2017DreamHack Austin 2017DreamHack Leipzig 2017
DreamHack Masters Las Vegas 2017DreamHack Summer 2017DreamHack Tours 2017DreamHack Valencia 2017Dust2.dk Masters
ELEAGUE Major 2017ESL ANZ Championship - Season 3ESL Meisterschaft Spring 2017ESL One: Cologne 2017
ESL Polish Championship 2017ESL Pro League Season 5ESL South East Europe Championship Season 5
Esports Championship Series Season 3eSportsArcadeTV Cup 2Europe Minor Championship 2017 - KrakówGeForce Cup 2017
German Clash Liga Season 1Hellcase CupHTC 2vs2 Invitational by PGLiBUYPOWER Invitational 2017 - Spring
iGame Winter InvitationalIntel Challenge Katowice - 2017Intel Extreme Masters Season XI World Championship
Intel Extreme Masters Season XII SydneyLantrek 2017Legend Series 1Legend Series 2Let's Play Spring 2017
Mega8 - Autumn CupMettleState Samsung Galaxy ChampionshipOperation: Kinguin 4PGL Major Kraków 2017
Playing Ducks HomeMasters 2QPAD King of Nordic Season 6-7StarLadder i-League StarSeries Season 3
Stream.me Gauntlet - CIS vs EUSubaru Invitational 2017World Electronic Sports Games 2016ZOTAC Cup Elite eSports Arena

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki